הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

במכבי ת"א מעריכים: ערן זהבי יודיע השבוע אם מתכוון להצטרף

הצהובים כבר עובדים על הסגל לעונה הבאה למרות שעדיין לא סגרו עם מאמן. ניר ביטון עשוי להצטרף ומה עם אלי דסה, יונתן כהן ודור פרץ? וגם: נחמיאס צפוי לשוב להרכב מול מכבי חיפה במקום סה הפצוע

תומר לוי
תומר לוי  10.05.22 - 09:11

מכבי תל אביב כבר לא תזכה בתואר העונה ובמועדון עובדים על העונה הבאה, בה יקוו לשוב חזקים יותר. ההערכה היא שהצהובים עדיין לא סגרו קונקרטית עם אף מאמן, ויחד עם זאת עובדים על חיזוק הסגל כאשר במועדון מקווים להחזיר כמה שחקנים שהובילו אותו לזכייה באליפויות.

במכבי ת"א מעריכים שערן זהבי יחזיר תשובה עוד השבוע בנוגע להאם הוא מוכן להצטרף או לא. בתקשורת הטורקית דווח על התעניינות מצד פנרבחצ'ה, שרצתה אותו עוד לפני שעבר לפ.ס.וו איינדהובן וגם בוטאפוגו מוכנה לפתוח את הארנק על מנת שהחלוץ יגיע לברזיל.

ומי עוד על הפרק במכבי ת"א? דור פרץ, יונתן כהן ואלי דסה ינסו קודם למצות אופציות בחו"ל, כאשר חזרה ארצה פחות מועדפת על השלושה. לעומתם, ניר ביטון שמסיים חוזה בסלטיק ואף קושר לצהובים, בהחלט עשוי להצטרף.

במקביל, מכבי ת"א תגיע למשחק מול מכבי חיפה בסמי עופר בסגל חסר ותקווה שהירוקים לא יחגגו מולה אליפות. שרן ייני, ז'וסוואה סה ודן ביטון פצועים ולא יהיו בסגל, כאשר האחרון אומנם מתאמן, אבל עדיין חש כאבים בקרסול. מלבדם, טל בן חיים בספק בגלל פציעה ודן גלזר ייעדר בשל צבירת כרטיסים צהובים.

מי שצפוי לשוב להרכב הוא עידן נחמיאס, שיחליף את סה. בקישור, גבי קניקובסקי אמור לפתוח במקום גלזר כאשר גם עדן שמיר הוא אופציה עבור מלאדן קרסטאיץ'.

ההרכב המשוער: דניאל פרץ; אנדרה ג'ראלדש, עידן נחמיאס, אנריק סבוריט, אופיר דוידזאדה; אייל גולסה, גבי קניקובסקי, אבי ריקן (עדן שמיר), אילון אלמוג; סטיפה פריצה, ג'ורג'ה יובאנוביץ'.