הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

המשך יבוא: ניצחון שהוא מתנה לאוהדים

עכשיו נותר רק לנצח דרבי ושיתחיל הקיץ. אוהד צהוב

עידו טרבלוס  11.05.22 - 10:10

עונה מבאסת. עונה מעצבנת. עונה לא טובה. אבל אפילו לעונות הרעות שלנו יש סטנדרט גבוה. זה לא מובן מאליו שבעונה כזו חלשה של מכבי ת"א אנחנו מנצחים את חיפה פעמיים ומנצחים שני דרבים (0:5!). זה הרגיש כמו מתנה לאוהדים. אולי אפילו התנצלות. זה הרגיש כאילו השחקנים אמרו ״המשך יבוא״ ו״יש למה לצפות״. זה נתן המון תקווה.

לפני המשחק, כהרגלם בקודש, חיפה דיברו על לחגוג מולנו וכל מני אמירות כאלו ואחרות שלא התיישנו טוב. (ורק הגדילו את הנצחון). על המשחק הזה היה כתוב נצחון של מכבי מהרגע הראשון. בחיפה כל הזמן עצבניים, כל הזמן מחפשים לעשות בלאגן ונראה שמכבי באמת התכוננה לאווירה והאובר אגרסיביות. מכבי נתנה לחיפה את הכדור ואז העדיפה לעשות בלאגן. וחיפה נופלת בזה כל פעם מחדש. הלחץ מרסק אותה.

לתת 3 לקבוצה שבאה לחגוג אליפות זה מצחיק. לראות את האוהדים הירוקים הולכים הביתה בדקה 87 זה באמת מצחיק. מה לעשות? זה סוריאליסטי לגמרי. לאן אתם הולכים?

מכבי באה להלחם. האמת? מפגן נשמה של כל השחקנים שהיו על הדשא. הם לא רצו להפסיד במצב הזה. הם לא רצו להיות תפאורה. והם נלחמו בכל דקה על המגרש. והשאירו דם. סבוריט בעיקר. מכבי נתנה לאוהדים שלה מתנה נחמדה ומנחמת מאוד (בפעם השנייה העונה) והיה כיף לראות סוף סוף חיוכים. גם אצל אלו שהיו לא טובים. רגע אמיתי של נחת.

ואחרי משחק כזה, כל מה שאנחנו רוצים זה שני דברים: 1.דרבי. 2.שיתחיל הקיץ. בדגש על סעיף מספר 1. בסופו של דבר זה מה שנשאר לשחק עליו, וזה הכי חשוב. השאר לא רלוונטי. מבחינת הסעיף השני, רצות כל כך הרבה שמועות ברשת על מי שיגיע, מי שיעזוב ומי שחתם. אבל אותנו האוהדים זה פחות מעניין כרגע. אנחנו רוצים לדעת שיש הכנה לעונה הבאה. שיהיה מאמן עד סוף החודש ושלא נחזור על מחדלי העונה הקודמת. אחר כך, במערכת בריאה ומתפקדת שהוכנה נכון (בתקווה רבה כמובן), יהיה אפשר לדבר על  תארים והישגים.

מכבי עשתה הרבה טעויות העונה, אבל גם כמה דברים טובים שאפשר לשמר ועוד יותר לשפר לקראת העונה הבאה. למשל כמו קניקובסקי, גלוך, פרץ, פריצה ויובאנוביץ׳. טוב תעשה מכבי אם תבנה סביב השחקנים האלו את הקבוצה הבאה שלה.

אני חייב לציין שיש משהו מאוד נחמד בכך שעולים השנה שחקני נוער לשחק בקבוצה הבוגרת בגילאים של אוסקר גלוך ואוראל באייה. וזה אפילו יותר מנחמד כשהם מובילים את ההצגה. אוסקר הוא כל מה שאוהד צריך. טכני, קוסם, נחוש והכי חשוב: שחקן בית. הוא מכביסט ושבועיים ברצף הוא מכריע משחק בשער. פשוט כיף.

כמו שכבר אמרתי, נשאר רק הדרבי ואח״כ נקווה לקיץ סוער ומעניין כמו השמועות שהוא מביא איתו.

יאללה מכבי!!!!!