הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מכבי ת"א מתעניינת בפטריק טוומאסי

הצהובים שוקלים לצרף את הקיצוני של נתניה כמחליף פוטנציאלי לברנדלי קובאס ועשויים לפנות ליהלומים בנוגע אליו. במקביל, הוגברו המאמצים מול מ.ס אשדוד להחתמתו של מוחמד כנעאן

תומר לוי
תומר לוי  12.05.22 - 15:33

מכבי תל אביב תקווה שעונת 2022/23 תהיה יותר טובה מהעונה הנוכחית שעברה עליה וכדי לקדם זאת, הצהובים החלו לסמן מטרות לעונה הבאה. בין המטרות של מכבי לקיץ נמצא פטריק טוומאסי, הקיצוני של מכבי נתניה, כמחליף פוטנציאלי לברנדלי קובאס. המועדון שוקל את צעדיו ופנייה למכבי נתניה עשויה לקרות.

בתוך כך, הצהובים ממשיכים בהכנות לקראת העונה הבאה, ולערוץ הספורט נודע כי הם הגבירו את המאמצים להחתמתו של אחד השחקנים המוכשרים ביותר בליגת העל - מוחמד כנעאן.

מ.ס אשדוד, קבוצתו של הקשר, מבינה כי שחקנה הנבחרת הצעירה לא יישאר במועדון בעונה הבאה. מי שרוצה מאוד את כנעאן בן ה-22 הוא מנהלה המקצועי של מכבי תל אביב, ברק יצחקי. הצהובים רואים בקשר ככוח בלתי נפרד ממרכז השדה אותו ירצו לבנות לעונה הבאה. בשלב זה, המו"מ בין הצדדים נמשך.

במקביל למאמצים להחתמתו של כנעאן, נותרה שאלה פתוחה בנוגע לקישור התל-אביבי. בשלב זה, טרם מומשה האופציה על עדן שמיר, שעשוי לחזור לסטנדרט ליאז' בסיום העונה. מי שהאופציה עליו דווקא כן תמומש הוא אייל גולסה, שאף פתח בהרכב הצהובים בניצחון 1:3 על מכבי חיפה בשלישי האחרון.

בתוך כך, מכבי תל אביב הודיעה כי מנויים לשערים 10-11 יקבלו קדימות ברכישת כרטיסים למשחק הבית הקרוב נגד הפועל באר שבע. כזכור, שני היציעים הללו ישארו סגורים עקב העונש שהושת על המועדון.