הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

סכנין קבעה: 60 ש"ח לכרטיס מול מכבי חיפה

ההנהלה תגבה מחיר אחיד. ארגון האוהדים תקף: "נחרים את המשחק"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  13.05.22 - 07:46

בני סכנין תארח ביום שני את מכבי חיפה באיצטדיון "המושבה", זאת בשל עונש הרדיוס שהוטל על הקבוצה. הנהלת המועדון החליטה על מחיר אחיד של 60 ש"ח לכרטיס, ככל הנראה המחיר הזול ביותר העונה שמעמידה קבוצה שפוגשת את האלופה מכבי חיפה.

"זה אפילו לא היה על הפרק 'לעשות' קופה", אמר גורם בהנהלת סכנין. "אנחנו לא רוצים לנצל את אוהדי מכבי חיפה, כמו שלא היינו רוצים שינצלו את האוהדים שלנו. אנחנו רוצים שהאיצטדיון יהיה מלא ושתהיה חווית כדורגל לכולם".

סכנין צפויה להקצות כ-8,000 כרטיסים לירוקים, כאשר במועדון מקווים ש-3,000 אוהדי סכנין יעשו את הדרך מהצפון לתמוך במועדון שעדיין חולם על המקום הרביעי שמוביל לכרטיס לאירופה. החבורה של חיים סילבס לא תלויה בעצמה במאבק, כשהיא במקום השישי במרחק שתי נקודות ממכבי נתניה ועם אותו מספר נקודות כמו של הפועל ת"א שתפגוש את נתניה.

בינתיים, מי שלא מרוצים המקדמת עונש הרדיוס של הקבוצה הם חברי ארגון האולטרס של בני סכנין. "אין בכוונתנו להגיע למשחק ההכתרה של מכבי חיפה", תקף ארגון האוהדים, "אנחנו קוראים לכל אחד ואחת מכם לא ללכת ולהיות חלק מהדבר ההזוי הזה. ההנהלה החליטה לעשות קופה ולנו אין מה לעשות חוץ מלהחרים את המשחק".

בתוך כך, מלבד רשימת הפצועים הארוכה, גם עבדאללה ג'אבר המוצהב יעדר בשני ולא יפגוש את אחיו מחמוד שמשחק במכבי חיפה. רז שטיין סיים את העונה והצטרף לאנטוני וארן, מארון גנטוס, גד עמוס, אנטה פוליץ' וגבי ג'ורי. עומרי בן הרוש, שנעדר משלושת המשחקים האחרונים בשל פציעה, נמצא בספק גדול להתמודדות ומופלח שלאעטה עשוי לפתוח כמגן בשל ההיעדרויות הרבות.