הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הבלאגן חוגג: משכורות הפועל חיפה מתעכבות

השחקנים תקפו: "ממה מצפים שנחיה?! אין לנו עם מי לדבר". רגב יעזוב סופית

הדר יעקבי
הדר יעקבי  13.05.22 - 12:16

הבלאגן בהפועל חיפה נמשך. שחקנים שמנסים להתקשר למנכ"ל המועדון, רובי רגב, לא זוכים למענה והודעות שנשלחות נענות מצידו בתגובה 'אני בחופשה'. "אין לנו עם מי לדבר, אין כאן אף אחד שיעזור לנו", סיפרו השחקנים.

הפניות למנכ"ל נעשו מאחר ועד כה, השחקנים טרם קיבלו משכורות עבור חודש אפריל. מדובר באיחור של שלושה ימים, כשהחשש הוא כי המשכורות גם לא נראות באופק והם לא מקבלים תשובות או הסברים. האיחור במשכורות מתווסף לאיחור בהוצאות שכר דירה ורכבים שהשחקנים עוד לא קיבלו עבור חודש מרץ, כלומר נכון לרגע זה איחור של חודש וחצי.

"יש לנו גנים לילדים, משפחות לפרנס. אנחנו הולכים עכשיו לפגרה עם חודשיים בלי משכורות, ממה הם מצפים שנחיה?! איפה ארגון השחקנים? איפה הבקרה?", אמר אחד השחקנים בביקורת. כזכור, אתמול הודיע רגב ליואב כץ כי הוא מעוניין לסיים את תפקידו כמנכ"ל המועדון בעקבות חילוקי דעות עם הבעלים סביב היקף הסמכויות שקיבל. אגב, היום כבר מסתמן שעזיבתו של רגב היא סופית.

כל הבלאגן הניהולי מתווסף לבלאגן מקצועי המתחולל במועדון בתקופה האחרונה. הקבוצה תגיע למשחק מחר עם סגל של 16 שחקנים בלבד, שניים מתוכם שוערים, ושניים נוספים שחקני נוער שערכו הבוקר אימון בכורה עם הקבוצה הבוגרת. אלן אוז'בולט, ניסו קפילוטו, סאקו טורה וירין סרדל פצועים, איז'יצ'וקווה אנתוני נפצע במהלך האימון בברכו וייעדר גם הוא. בן והבה מורחק בעקבות חמישה צהובים.

תגובת הפועל חיפה: "ידיעה מגמתית וזדונית נוספת של ערוץ הספורט שמאחוריה עומדים גורמים אינטרסנטיים שמטרתם לפגוע במועדון ובעומד בראשו. בושה וחרפה שאנשים שמתפרנסים בצורה מכובדת ויותר מזה על ידי יואב תכץ שמחזיק את המועדון קרוב לשני עשורים, מתבטאים בצורה כזו. לעצם העניין, בשל תקלה טכנית חל עיכוב של מספר ימים בשליחת הצ'קים (שכבר הוכנו) והמשכורות מארצות הברית. לכל פניה של גורם ומחוצה לה יש כתובת בהנחיית יואב כץ ובשלב הזה הוא סמנכ"ל המועדון איתי רק".