הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ברקוביץ' החל לעבוד: לבאבידי יאריך חוזה

המגן צפוי להישאר עד קיץ 2025. קורצקי יערוך הופעת פרידה על הקווים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.05.22 - 13:15

הפועל חדרה תפגוש מחר (שבת) את מכבי פ"ת למשחק סיום העונה עבורה, שיהיה גם משחק הפרידה ממנחם קורצקי, שחתם בעירוני ק"ש. מי שבינתיים התחיל לעבוד הוא מי שיאמן את הקבוצה בעונה הבאה, ניר ברקוביץ'.

המאמן החדש קיבל החלטה להאריך את חוזהו של המגן הימני, דיא לבאבידי, שסוגר עונה חמישית בחדרה. חוזהו המקורי של לבאבידי מסתיים בקיץ הבא והוא סיכם עקרונית עד קיץ 2025. העונה הוא כבש שני שערים והוסיף בישול.

בנוסף, שוער חדרה, רובי לבקוביץ' בן ה-34, ימשיך בקבוצה גם בעונה הבאה. המנהל המקצועי אורן גולן על לבקוביץ': "רובי הוכיח בשנתיים האחרונות שהוא מהשוערים המובילים בישראל. יש לו חלק משמעותי בהצלחות של הפועל חדרה ואני משוכנע שהוא ימשיך להוביל אותנו גם בעונה הקרובה".

לרשות המאמן יעמוד סגל חסר מאוד למשחק מול הקבוצה הצפונית. סטיבן אלפרד מוצהב, מנשה זלקה, דיא לבאבידי ורון אונגר פצועים, בעוד מוחמד אוסמן, תמיר גלזר ועידו לוי בספק. גלעד אברמוב, שריצה עונש הרחקה נגד בית"ר ירושלים, צפוי לפתוח.

הרכב משוער: עדי טבצ'ניק (רובי לבקוביץ'); עמית מור, אביב לין, ג'ונתן סיסה, עומר דנינו, דולב אזרואל; גלעד אברמוב, אפיק קטן, מקסים פלקושצ'נקו; אביאל בן חמו (ליאב פרדה) ושובל גוזלן.