הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אחרי גמר הגביע: מכבי חיפה תציע חוזה משודרג לעומר אצילי

אצל האלופה מודעים להשפעתו של הקיצוני, שמחזיק בדרכון אירופאי ובוחן הצעות מחו"ל. במועדון תולים תקוות ברצון של הישראלי לשחק בליגת האלופות עם הירוקים, מה שאולי יגרום לו להישאר

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  14.05.22 - 06:51

בקיץ הקרוב, גזרת עומר אצילי צפויה להיות מעניינת במיוחד: הקיצוני של מכבי חיפה, שבדרך לסיים את העונה כמלך השערים (19) והבישולים (9) של ליגת העל, צפוי לקבל הצעה לחוזה משודרג בשורות האלופה. אצילי, שהגיע לכפר גלים לפני עונה וחצי, הספיק לזכות בשתי אליפות, גביע הטוטו, אלוף האלופים, להעפיל לשלב הבתים של הקונפרנס ליג ובעוד פחות משבועיים תהיה לו האפשרות להניף גם את גביע המדינה.

בראיון שהעניק לערוץ הספורט, סיפר אצילי על הרצון לשחק בשלב הבתים של ליגת האלופות עם מכבי חיפה, כשזה מה שעשוי להשאיר את אצילי במועדון בסופו של דבר. כבר בינואר האחרון הוא דחה הצעות והתעניינות מקבוצות באירופה ומאיחוד האמירויות, זאת על מנת לסייע לירוקים לזכות בתארים עד לסיום העונה. כאמור, הוא רחוק משחק אחד מהשלמת המשימה בהצטיינות יתרה.

נציגיו של הקיצוני, גלעד ורונן קצב, בוחנים עבורו אופציות גם עתה. עם הסטטיסטיקה שלו, אצילי צפוי להיות "מלפפון לוהט" בקיץ הקרוב, מה עוד שהוא מחזיק בדרכון אירופאי. בעקבות כך, במכבי חיפה מתכוונים להיפגש עימו לאחר גמר הגביע, על אף שחוזהו מסתיים בעוד שנתיים. ראשי האלופה יציעו לו חוזה משודרג שיבטיח את הישארותו באלופה גם בעונה הבאה.

כאמור, במידה ומכבי חיפה תצלח את מוקדמות ליגת האלופות, הסיכויים שאצילי ישאר במועדון עונה נוספות יגברו באופן משמעותי.