הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בדרך לקדנציה שלישית? חדרה בעקבות גרצ'קין

ברקוביץ' מעוניין במגן בית"ר, כמו גם בטרוסט ואנטמן. קורצקי ייפרד הערב

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  14.05.22 - 08:57

הפועל חדרה תפגוש הערב (שידור ישיר החל מ-18:45 ב-5LIVE) את מכבי פ"ת למשחק לפרוטוקול, כאשר הקבוצה כבר עסוקה בבניית הסגל לעונה הבאה. המאמן הנכנס, ניר ברקוביץ' נפגש אמש עם היועץ המקצועי, אורן גולן לפגישת עבודה, שם סימנו את אחד מיעדי הרכש המרכזיים.

בחדרה רוצים לראות את מקס גרצ'קין, מגנה של בית"ר ירושלים, חוזר לקדנציה שלישית. כזכור, את הפריצה שלו בליגת העל עשה במדי האדומים  והוא צפוי לקבל פנייה רשמית עם סיום העונה.

בנוסף, וכפי שפורסם, ברקוביץ' מעוניין לראות את עילאי טרוסט וניב אנטמן בקבוצתו החדשה. כזכור, המאמן הדריך את השניים בסקציה נס ציונה. כמו כן, הוא מעוניין גם בבלם איתי רוטמן ששיחק בעונה החולפת בנס ציונה.

בתוך כך, מנחם קורצקי, לו יעמוד סגל קצר במיוחד הערב עקב מכת פציעות, יפרד היום באופן רשמי מהפועל חדרה בדרך לתחנה הבאה, עירוני קרית שמונה. לא רק הוא יעזוב, אלא גם מאמן הכושר, דוד בובליל. בנוסף לחברי הצוות המקצועי, גם ג'ונתן סיסה, מוחמד אוסמן, איבליו מרקוב ומקסים פלקושצ'נקו יפרדו מהמועדון.

הרכב משוער: עד טבצ'ניק; עמית מור, אביב לין, ג'ונתן סיסה, עומר דנינו, דולב אזרואל; גלעד אברמוב, אפיק קטן, מקסים פלקושצ'נקו; אביאל בן חמו (ליאב פרדה) ושובל גוזלן.