הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ההכנות לסכנין: משפתי וארד צפויים לפתוח

השוער יקבל קרדיט, הבלם החלים. העירייה תודיע: חגיגות האליפות בחמישי

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  14.05.22 - 14:49

לאחר שהבטיחו מעשית את האליפות, במכבי חיפה רוצים לחזור למסלול הניצחונות ונערכים למשחק בשני נגד בני סכנין. עופרי ארד, שנעדר מהמשחק נגד מכבי ת"א בשל פציעה בשריר הירך האחורי, שב לאימונים מלאים וצפוי לפתוח לצידו של שון גולדברג במרכז ההגנה.

רועי משפתי, שרשם בכורה בליגה נגד מכבי ת"א, ימשיך לקבל קרדיט עד גמר גביע המדינה נגד הפועל ב"ש. הצוות המקצועי החליט לעשות זאת ללא קשר לפציעה של ג'וש כהן. חוסה רודריגס ששב מחופשה קצרה בספרד, שב לאימונים ויעמוד לרשותו של ברק בכר. מיקאל אלפונס עשוי לפתוח גם הוא נגד סכנין.

במכבי חיפה רוצים להתכונן לגמר הגביע במשחקים נגד סכנין ומכבי נתניה, אך מצד שני גם לשמור על העומסים בהם נמצאים השחקנים. דולב חזיזה ודין דוד המוצהבים יעדרו, כאשר גם בוגדן פלאניץ' ועלי מוחמד שנמצאים בסכנת הרחקה מהגמר לא צפויים ליטול חלק במשחק.

במכבי חיפה טרם פתחו את מכירת הכרטיסים למשחק נגד סכנין, זאת מאחר וטרם קיבלו את ההקצאה מהיריבה. ע"פ הערכות סכנין תעביר 8,000 כרטיסים בסופו של דבר.

בתוך כך, אוהדי הקבוצה ממתינים להודעת העירייה בנוגע לחגיגות האליפות. ההודעה צפויה לצאת מחר (ראשון) כי הן יתקיימו ללא עלות באיצטדיון "סמי עופר" ביום חמישי הקרוב. כזכור, ארגוני האוהדים הביעו זעם על בחירת הלוקיישן וההגבלות השונות ואירגנו חגיגות אליפות משלהם.