הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

עימות מילולי קשה בין לין לפלקושצ'נקו

שחקני חדרה הפרידו בין השניים. קורצקי דרש מהקשר לרדת מהדשא, אך זה סירב

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  14.05.22 - 20:10

אירוע מיותר במהלך משחקה של הפועל חדרה נגד מכבי פתח תקווה הערב (שבת). מקסים פלקושצ'נקו ואביב לין פתחו בעימות מילולי קשה שכמעט ונגרר להחלפת מהלומות.

שני שחקני חדרה, שחוו משחק רע מאוד ברמה הקבוצתית מול מכבי פתח תקווה שכבר הבטיחה את ירידתה לליגת המשנה, החלו לקלל זה את זה. ההקנטות ביניהם היו קשות, כשחבריהם מנעו הדרדרות לעימות פיזי.

האירוע התרחש כך. פלקושצ'נקו אמר למנחם קורצקי כי הבלמים לא שומרים את החלוצים של פתח תקווה, בעקבות כך סימן לו לין לסתום את פיו. מכאן, החלו השניים לקלל זה את זה.

בעקבות האירוע, זעם מנחם קורצקי על פלקושצ'נקו ודרש ממנו לרדת מהדשא והבהיר לו כי הוא מוכן להישאר ב-10 שחקנים. הקשר סירב לצאת.

המאמן הזמני והמנהל המקצועי עומר גולן: "המטרה היא כבר ממחר היא להתחיל לתכנן את העונה הבאה, יש לנו בראש כמה דברים שאנחנו רוצים לעשות. ננסה לשמור על כמה שיותר שחקנים, בטח שחקנים ברמה של ליגת העל כי זה מה שעזר לנו בפעם הקודמת לעלות ליגה. ממחר כבר נתחיל לשבת על זה. עדיין אין מאמן לעונה הבאה, ישבנו בהנהלה ובחרנו שמות שאנחנו חושבים שיכולים לעזור לנו אבל כרגע זה נשאר איתנו".

"עם כל הכאב וכל הצער, הדבר הראשון שנצטרך לעשות זה לאחות את הקרעים בקהל", המשיך חלוץ העבר. "מועדון שרוצה להתקדם צריך את הרוח הגבית הזאת של הקהל. אין ספק שזה ערך מוסף תמיד וזהו, נצטרך לחשוב ולראות איך עושים את זה נכון. בהרבה משחקים הלחץ הכריע, ראינו היום שיש כאן יכולת. את המסקנות שלי מהעונה הזאת אעביר להנהלה, למדתי הרבה".

מנחם קורצקי, שיעבור לאמן את עירוני קריית שמונה: "סיימתי פרק אחד, רוצה להודות לכולם ולהסתכל על המשימה הבאה שלי. כבר תקופה ארוכה שאנחנו בסגל מאוד דליל, אני לא חושב שקבוצה בליגת העל צריכה לעלות למשחק עם 13 שחקנים בסגל, אבל קרו דברים העונה והיום זה היה השיא. לא אהבתי את מה שראיתי במחצית הראשונה. לא מקובל עליי מה שהיה בין מקסים פלקושצ'נקו לאביב לין, בטח בסיטואציה מורכבת כזאת. חבל שזה קרה אבל הם ביקשו סליחה בחצי ולא היו לי גם הרבה ברירות למען האמת"

קורצקי על איזי שרצקי: "אני חושב שחיכיתי מאוד להגיע לקריית שמונה, זה כבר הרבה זמן שאחת מהשאיפות שלי היו להגיע לשם ואני מאוד שמח שחתמתי בקבוצה כזאת. זה מועדון שעשה משהו בכדורגל, התקבע בליגת העל, עם שאיפות ואני אשמח מאוד להביא את הקבוצה הזאת כמה שיותר קדימה. אנחנו רוצים לבנות בק"ש קבוצה התקפית, אני חושב שק"ש עשתה עבודה נהדרת במיוחד בסוף העונה, יש חלק התקפי ויש עם מה לעבוד. מבחינתי אני יכין את הסגל ואחרי זה נראה איך אנחנו נעלה לשחק. נבנה סגל התקפי".