הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רוטמן לנתניה: אם לא אצא לחו"ל, אחתום

קשר בית"ר מועמד מוביל. 10,000 אוהדים יגיעו בשני, שיא המינויים יישבר?

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  15.05.22 - 07:36

לראשונה העונה, כ-10,000 אוהדי מכבי נתניה הבטיחו את מקומם באצטדיון במשחק מחר (שני, 20:30) מול הפועל תל אביב, שניצחון בו עשוי להבטיח ליהלומים את המקום הרביעי ואת הכרטיס לאירופה. נתניה קרובה לשבור את שיא מכירות המינויים בתקופת אייל סגל כשנכון להבוקר נמכרו 2,100 מינויים, רק 200 פחות מהעונה שעברה. 

מנכ"ל בורוסיה דורטמונד, יואכים ואצקה יהיה אורח הקבוצה במשחק. הגרמני ינחת היום בארץ יחד עם כמה מחברי הנהלת השוורצגלבן, ובמסגרת לוח הזמנים שלהם ידונו עם מכבי נתניה בהסכם שיתוף פעולה ויבקרו במוזיאון יד ושם.

בצד המקצועי המאמן בני לם עוד מתלבט לגבי ההרכב. נתניה תחסר את זלאטן שחוביץ' ופארפה גויאגון המוצהבים. אמיר ברקוביץ' ישוב להרכב כמו גם איגור זלאטנוביץ'. עמרי גנדלמן עשוי לשחק כמגן שמאלי.

על אף שטרם ברור אם ניב גולדשטיין ימשיך בתפקידו כמנכ"ל, המנהל המקצועי אלמוג כהן ממשיך לעקוב אחרי מועמדים לעונה הבאה. בימים האחרונים נעשתה פנייה ללירן רוטמן שמסיים חוזה בבית"ר ירושלים והבטיח לאנשי נתניה כי אם לא ייצא לחו"ל הוא יחתום אצל היהלומים. השבוע אמורה להתקיים פגישה בין אלמוג כהן לבין סוכנו של רוטמן, גלעד קצב.

הרכב משוער: דני עמוס, כארם ג'אבר, רז שלמה, פאלמאן גלאבוב, עומרי גנדלמן, עדן קארצב, בוריס אינו, אביב אברהם, אמיר ברקוביץ', פטריק טוומאסי, איגור זלאטנוביץ'.