הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

חגיגות האליפות של מכבי חיפה: יום אחרי גמר הגביע

האירוע יעלה כמיליון ש"ח. וגם: ההסבר של הירוקים לבחירת התאריך. התלבטות לברק בכר בחוליית הקישור לקראת סכנין

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  15.05.22 - 18:10

מכבי חיפה ערכה היום (ראשון) את האימון המסכם שלה לקראת המשחק מחר נגד בני סכנין, בידיעה ששוב - זה תלוי בה: נקודה תספיק לה כדי לזכות באופן סופי ורשמי באליפות ה-14 בתולדותיה. במקביל, המועדון פרסם הערב כי חגיגות האליפות של המועדון ייערכו ב-25.5, יום אחרי גמר הגביע, בשעה 18:00 ברחבה החיצונית של איצטדיון סמי עופר.

הכניסה תהיה חופשית לכלל האוהדים, והחגיגות יכללו מופעים של אומנים בולטים, הפנינג ודוכני מזון ושתייה ומפגש עם שחקני הקבוצה. התאריך נקבע ליום אחרי משחק גמר גביע המדינה, מתוך בקשה של הצוות המקצועי של מכבי לאפשר לקבוצה להיערך כראוי למשחק המכריע והחשוב. עלות החגיגות כמיליון שקלים, כך לפחות לפי התקציב שיועבר לאישור ועדת הכספים. בינתיים, גם ארגון הקופים הירוקים עדכן שחגיגות האליפות שלו ייערכו ביום חמישי בשעה 19:00 ברחבת הפסל.

לקראת המשחק מחר מול סכנין, ההתלבטות של ברק בכר היא בקישור, כאשר מבין השלושה: נטע לביא, מוחמד אבו פאני ומחמוד ג'אבר, רק שניים צפויים לפתוח. גם בחוד ישנה דילמה בין גודסוואי דוניו לבן שהר, שפתח העונה בהרכב פעמיים בלבד. צ'ארון שרי או עומר אצילי עשויים לזכות במנוחה. עופרי ארד כשיר להתמודדות, אך גם אורי דהן שמיעט לקבל הזדמנויות בליגה, נמצא בתמונת ההרכב. בכר שוקל לפתוח גם עם מיקאל אלפונס, שלא שיחק בהפסד 3:1 למכבי תל אביב במחזור הקודם.

בתוך כך, החלה מכירת הכרטיסים לאוהדי מכבי חיפה למשחק נגד בני סכנין. 1,100 כרטיסים יימכרו ישירות דרך המועדון למנויי החוץ, בעוד 5,900 כרטיסים נוספים נמכרים דרך חברת "קופות ברק", שעובדת עם סכנין. לטענת אוהדי חיפה, בשלב זה האתר קרס.

הרכב משוער: רועי משפתי, מיקאל אלפונס, עופרי ארד (אורי דהן), שון גולדברג, סאן מנחם, נטע לביא, מחמוד ג'אבר, מאור לוי, עומר אצילי, מאוויס צ'יבוטה, דוניו