הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

איתמר שבירו: עירוני ק"ש מימשה את האופציה על החלוץ

שרצקי יעביר מיליון ש"ח תוך שבועיים, הבעלים יציע לו חוזה ארוך טווח

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  15.05.22 - 11:28

כבר הרבה זמן שלא היה סקורר בסדר גודל כמו איתמר שבירו בעירוני ק"ש. אמש (שבת) הוא כבש את שער הליגה ה-15 שלו ובכך חלף על פניו של סטיפה פריצה והשתווה לדין דוד בטבלת מלכי השערים. היום הודיעה הקבוצה להפועל באר שבע על מימוש האופציה, והבעלים איזי שרצקי יעביר תמורת החלוץ סכום של מיליון ש"ח תוך שבועיים.

שבירו כבש את שערו השמיני בשבעת המחזורים האחרונים, ובכך חתם פלייאוף חלומי מבחינתו. הבעלים של עירוני ק"ש, איזי שרצקי כבר הודיע להפועל ב"ש שבכוונתו לממש את אופציית רכישת השחקן, וכעת התפרסמה גם ההודעה הרשמית. שרצקי צפוי להציע לשבירו חוזה ארוך טווח במועדון.

שבירו עצמו מעוניין לצאת לחו"ל לאחר עונה כה מוצלחת, אך קבוצה שתרצה בשירותיו תצטרך להיכנס למו"מ עם שרצקי ולהציע סכום גבוה מזה ששולם עבורו. 13 משעריו של שבירו הוא כבש תחת סלובודן דראפיץ' שהבהיר לו: "אם לא תגיע ל-9.5 ק"מ כל משחק ב-GPS,  תרד לספסל". החלוץ יישם זאת, הוא שיפר את משחק הלחץ שלו והפך לדינמי.

שבירו ישתף פעולה בעונה הבאה עם מוחמד שכר, שרשם פינאלה מרשים מבחינתו עם שישה שערים בפלייאוף. כפי שפורסם בערוץ הספורט, הוא על סף חתימה על חוזה חדש במועדון. גיא מזרחי לעומת זאת רשם את משחק הפרידה שלו והוא ישוב למכבי ת"א ממנה הגיע בהשאלה. המגן הימני רשם העונה שני בישולים.

במקביל, במועדון התאכזבו מיכולתו של הבלם איתי בן שבת, שהוחלף במחצית המשחק. המאמן החדש מנחם קורצקי צפוי לבקש מההנהלה לצרף בלם בכיר בחלון ההעברות הקרוב.

השחקן הוותיק בקבוצה, אדריאן רוצ'ט רשם את שער הבכורה שלו העונה וזכה למחווה מחבריו לקבוצה שנשאו אותו על כתפיהם. השחקנים נפרדו מסלובודן דראפיץ' שרשם קדנציה מוצלחת מאוד. רובם רצו שימשיך, אך ההחלטה נקבעה כבר לפני כחודשיים שיעזוב בתום העונה.