הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"משחק על עונה שלמה": דריכות במכבי נתניה

היהלומים והפועל ת"א ייאבקו על המקום ה-4. התלבטות בין ג'אבר לקונסטנטין

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  16.05.22 - 07:13

מול נציגים של בורוסיה דורטמונד - בינהם המנכ"ל של הקבוצה הגרמנית, יואכים ואצקה - מכבי נתניה תעלה הערב (שני) מול איצטדיון מלא למשחק העונה שלה מול הפועל ת"א. ניצחון עשוי להבטיח ליהלומים את המקום הרביעי והכרטיס לאירופה, תיקו יעביר את ההכרעה למחזור האחרון והפסד יסבך את הקבוצה של בני לם.

לם יחסר שניים מהשחקנים הכי חשובים שלו - זלאטן שחוביץ' ופארפה גויאגון - כשעמרי גנדלמן יוסט לעמדת המגן השמאלי ואמיר ברקוביץ' יפתח בהרכב. אם זה לא מספיק, יובל שדה סיים את העונה אחרי ניתוח שעבר באפו וייעדר גם כן.

איגור זלאטנוביץ' ישוב ל-11 על חשבונו של יניב מזרחי, כשגם בוריס אינו בהרכב. על הספסל של נתניה, מלבד מזרחי, ניתן למצוא עוד שני שחקנים בית קדמיים - אושרי אליהו מקבוצת הנוער ולירוי גבאי. רון אשכנזי ישוב לסגל. "לפני משחק כזה אין מה לדבר על מוטיבציה", אמרו בקבוצה, "הצבע הצהוב ישלוט ביציעים וכולם מבינים את המשמעות. זה משחק של עונה שלמה".

לפי האימון המסכם, לם מתלבט בעמדת המגן הימני בין שי קונסטנטין לכארם ג'אבר. בנתניה סימנו את הצד השמאלי בהגנת האדומים כנקודת התורפה לאור העובדה שדורון ליידנר מוצהב, אבל גם יודעים שהמפתחות למשחק הם האגרסיביות, המשמעת הטקטית וההקרבה.

ההרכב המשוער: דני עמוס, שי קונסטנטין (כארם ג'אבר), רז שלמה, פאלמאן גלאבוב, עומרי גנדלמן, עדן קארצב, בוריס אינו, אביב אברהם, אמיר ברקוביץ', פטריק טומאסי, איגור זלאטנוביץ'.

במקביל, הנהלת בורוסיה דורטמונד הגיעה לביקור בישראל יחד עם אנשי מכבי נתניה. המנכ"ל ניב גולדשטיין התייחס: "המפגש הוא צעד ראשון במסע משותף של שני המועדונים. אני בטוח ששיתוף הפעולה יחזק את מכבי נתניה כאחד המועדונים המובילים בישראל".