הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

סכנין: "המשחק יתקיים, הבאנו מאבטחים"

במועדון מאוכזבים מהמצב לפני חיפה: "דרישות הזויות, אך אנחנו עומדים בהן"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  16.05.22 - 09:37

(למצולמים אין קשר לכתבה)

בבני סכנין מצאו עצמם ב-24 השעות האחרונות בחיפוש נרחב אחר מאבטחים למשחק הערב נגד מכבי חיפה שיתקיים במושבה.

לטענת אנשי המועדון, כבר בחמישי סוכמו התנאים מול חברת האבטחה. אך כפי שציינו בהנהלה המשטרה העלתה את דרישותיה וכן מצאה עצמה הקבוצה בפלונטר. בסכנין פנו לחברת האבטחה המקורית וכן לחברות נוספות שטענו בפניה כי יש מחסור בכוח אדם בשל המשחקים המקבילים בין מכבי ת"א להפועל ב"ש ומכבי נתניה נגד הפועל ת"א, כמו כן חלק כבר נמצאים במירון לקראת ההילולה.

גורם בסכנין טען: "המשחק יתקיים, הבאנו מאבטחים מכל רחבי הארץ. הדרישות של המשטרה הזויות, זה לא משחק ראש בראש על תואר האליפות, אין שנאה בין המועדונים". מנכ"ל המועדון חאלד דוכי אישר זאת לאחר מכן ואף הוסיף כי יהיו 200 מאבטחים באצטדיון, כפי שביקשה המשטרה.

במועדון ישנה ביקורת גם נגד חברות האבטחה: "הן מנצלות את המצב ומעלות לנו את המחירים. זו שערורייה. רצינו לארח בדוחא, אבל העלויות היו גבוהות בהרבה מההכנסות". כזכור, הקבוצה ביקשה להקדים את עונש הרדיוס מהעונה הבאה למשחק הנוכחי בשל דרישות המשטרה לאבטחה כבדה והחשש מהפסדים גדולים.

בפן המקצועי, חיים סילבס יגיע בהרכב חסר מאוד. שני המגנים השמאליים שלו יעדרו: עבדאללה ג'אבר (צהובים) ועומרי בן הרוש (פציעה). לכן מופלח שלאעטה יפתח כמגן שמאלי.

סילבס דורש שמירה צמודה על עומר אצילי שישחק על שלאעטה שלא רגיל לעמדה, איהאב גנאיים ורועי שוקרני התבקשו לסייע לו. בשל ההיעדרויות הרבות, יעלו לסגל שני שחקנים מקבוצת הנוער. לסילבס יש מצוקה בספסל בשחקני הקישור וההגנה.

הרכב משוער: מחמוד קנדיל; פביאן ספורקסלדה, מרואן קבהא, יזן נאסר, מופלח שלאעטה; איהאב גנאיים, רועי שוקרני, בירם כיאל; מארשל אודה, איברהימה קונטה וגיא מלמד.