הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אוהד הפועל ת"א הגיש תלונה במח"ש

רועי פוליטי, שהותקף לטענתו מחוץ לבלומפילד, פנה לרשויות. שי אליאס יפתח

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  16.05.22 - 13:23

הפועל תל אביב תשחק היום (שני) מול מכבי נתניה בקרב ישיר על המקום הרביעי. האדומים מתכוננים למשחק בו ניצחון יכול לקרב אותם מאוד למקום באירופה, אך במקביל אוהדיהם מנסים להתאושש מהאלימות המשטרתית עמה התמודדו במהלך המשחק מול הפועל באר שבע, אליו הייתה אסורה כניסת אוהדי הפועל.

רועי פוליטי, אוהד הקבוצה, הגיש תלונה למח"ש נגד השוטר שפגע בו לטענתו באמצעות עורך הדין משה פלמור ובתמיכת ארגון היציע. פוליטי התייחס בעבר לתקיפה החמורה בשיחה עם ערוץ הספורט: "התחילה תגרה עם המשטרה, ראיתי סוסים רצים לכל עבר וכמה מוקדים של קטטות. אני תמיד מצלם ברגעים כאלה כי אני יודע ששוטרים אלימים, בעיקר כלפי אוהדים. אני יודע שגם מותר לי לעשות את זה. צילמתי והייתי במרכז העניינים, התהלכתי ועשיתי סרטון. אני יודע שלא אוהבים שמצלמים אותם. בזמן שאני מצלם מרחוק ולא מפריע לאף אחד, ניגש אליי שוטר ואמר לי 'צילמת? זהו? צילמת?' במבט מאיים. הוא היה עצבני ועטוף זעם".

"זה הרגיש לי כאילו הוא רוצה לרצוח אותי", אמר פוליטי. "הוא תפס לי את היד וניסה להעיף לי את המצלמה, כשאני רחוק מכולם ולא עשיתי כלום. מאותו רגע איבדתי קשר עם המציאות, ראיתי שחור, מלא שוטרים היו מסביבי".

בתוך כך, הפועל ת"א סיימה את הכנותיה לקראת המשחק הקריטי מול מכבי נתניה, שמהווה קרב ישיר על המקום באירופה. כ-2,500 כרטיסים שהועברו לאוהדים האדומים נחטפו על ידם.

לגבי ההרכב, קובי רפואה צפוי לערוך שינויים. דורון ליידנר מוצהב ועל כן אלון אזוגי יפתח במקומו. שי אליאס יחזור אחרי שריצה עונש הרחקה של שלושה משחקים. שלומי אזולאי החלוץ עדיין בסימן שאלה בעקבות פציעה במפשעה.

הרכב משוער: ארנסט שטקוס, בן ביטון, אדי גוטליב, סתיו למקין, אלון אזוגי, שי אליאס, דן איינבינדר,  שלומי אזולאי, אושר דוידה, פרדי פלומן ועומר סניור (שלומי אזולאי)