הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בני לם: "הפועל לא שיחקה, אולי הם בונים על הדרבי"

מאמן נתניה עקץ: "לא באו לשחק כדורגל". רפואה: "יכול להגיד מה שהוא רוצה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  16.05.22 - 22:36
בני לם. יחכה למחזור האחרון (לירון מולדובן)
בני לם. יחכה למחזור האחרון (לירון מולדובן)

תגיות: ליגת העל

מכבי נתניה והפועל תל אביב נפרדו הערב (שני), ב-0:0, במשחק שכלל שתי החלטות VAR משמעותיות שביטלו שני פנדלים ושני כרטיסים אדומים. בעקבות חלוקת הנקודות, ההכרעה על המקום הרביעי שמוביל לאירופה, תהיה רק בשבוע הבא, מחזור הסיום של ליגת העל.

בני לם, מאמן נתניה, עקץ את סגנון המשחק של היריבה: "האמת אני בא מהכדורגל ואני לא מבין למה הפועל תל אביב לא באה לנצח אותנו, אולי הם בונים על ניצחון בדרבי. אני מכבד מאוד את הפועל תל אביב ויש פלייאוף עליון מעניין מאוד. יש לנו משחק קשה מאוד בשבוע הבא, אבל זה שתי נקודות הפרש ועדיין זה תלוי בנו".

"קשה מאוד להבקיע נגד הפועל תל אביב, הם קבוצה מצוינת, אבל 45 דקות הם כמעט לא עברו את החצי. הייתה חסרה לנו רגע מסיימת. אני מצטער בשביל הקהל שלא סיימנו את זה השבוע".

"אני כרגע לא רוצה לדבר על העונה הבאה. מחכה לנו בשבוע הבא משחק מסוכן נגד האלופה, נצטרך לבוא ואם אנחנו רוצים להגיע לאירופה לעשות הכל בשבוע הבא. אני אוהב את מכבי חיפה, היו לי שם שנתיים מצוינות ואני מברך אותם על הזכייה באליפות".

עומרי גנדלמן: "באנו כד לנצח ולהבטיח את המקום באירופה. אנחנו מאוכזבים שזה לא קרה, אבל גם הנקודה הזאת חשובה. כשאני משחק באמצע אחד הדברים שאני שם עליו דגש זאת הצטרפות מקו שני, וככה היה המהלך עם העקב, אבל לצערי זה לא נכנס".

"הקהל הזה עוזר לנו מאוד ויש לו חלק גדול מאוד בהצלחה שלנו. אנחנו מצטערים שלא הצלחנו לשמח אותו היום. הרגשנו דומיננטיים, הרגשנו מרוכזים, אגרסיביים. אנחנו מרחק נגיעה מאירופה, אבל כרגע המטרה היא להישאר מרוכזים למחזור האחרון ונקווה מאוד לעשות את זה".

קובי רפואה: "משחק לא טוב שלנו. פגשנו קבוצה מצוינת, הם לוחצים הכי טוב בארץ. ידענו את החוזק שלהםץ נכון שהם שלטו אבל הם לא הגיעו לאיום ממשי. נמשיך קדימה למשחק האחרון".

"בני לם הוא חבר טוב שלי, הוא יכול להגיד מה שהוא חושב וזה בסדר. רוב הקבוצות שמגיעות לפה מקבלות בראש כי הן מניעות כדור מאחורה ומאבדות אותו. לא רצינו שזה יקרה לנו. זה לא תירוץ, לא שיחקנו טוב היום".

לקראת הדרבי: "מעדיף לא לדבר הרבה לפניו. זה חשוב לקהל ואנחנו זוכרים מה קרה במשחק האחרון".

אדי גוטליב: "השופט שרק לפי דעתי לשני פנדלים מאוד קלים, שרק מכל נגיעה קלה במשחק כזה חשוב, אני לא מקבל את זה כל כך ועובדה שהוא גם ביטל. לא ניצלנו את המצבים שלנו ועכשיו נתכונן למשחק הבא, שהוא הכי חשוב".

העובדה שהפועל הגיעה רק לשני מצבים: "נכון, זה לא מספיק, אבל אני חושב שגם נתניה לא הגיעו לשום מצב. ברור שאנחנו מאמינים שאפשר לנצח את הדרבי וגם להגיע לאירופה. נכון, זאת משימה גדולה אבל אנחנו מאמינים בזה ואני מקווה שנעמוד בזה".