הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קרסטאיץ': "לא יודע אם אשאר במכבי, נראה"

המאמן התייחס לעתידו. ברדה: "רוקאביצה? לא האמנתי עליו"

תומר לוי
תומר לוי  16.05.22 - 23:06

מכבי תל אביב פספסה הזדמנות לעלות הערב (שני) למקום השני בטבלה, אחרי שסיימה ב-1:1 מאכזב נגד הפועל ב"ש לעיני הקהל הביתי בבלומפילד. בסיום המשחק, התייחס מלאדן קרסטאיץ', מאמנם של הצהובים, למשחק, ולעתידו בקרית שלום.

"כבשנו בחצי הראשון שער שהגיע לנו, במחצית השנייה היינו צריכים יותר קצב. לא יכולנו לעשות משהו אחר הערב, ככה המשחק התנהל, הם הצליחו לעשות מה שהם רצו לעשות, אבל הייתה לנו השליטה בכדור". קרסטאיץ' המשיך והתייחס לציוות של סטיפה פריצה וג'ורג'ה יובאנוביץ'.

"זה היה רעיון טקטי במיוחד למשחק הזה, הם הוכיחו בעבר שיכולים לשחק ביחד, היה לנו הכל בידיים שלנו כבשנו, הובלנו, שלטנו והיינו עם שחקן עודף, היו לנו יותר מצבים אבל ספגנו גול, שוב שער קל. נכנסו למשחק כמו כל משחק, ניסינו לנצח וננסה לעשות את זה גם בדרבי. אנחנו מקצוענים וצריכים לעשות את העבודה שלנו, זה דרבי גדול. אם אשאר במכבי? אני לא יודע, נראה בהמשך". בצד השני של הכביש, גם אליניב ברדה התייחס למשחק.

"קרה לנו כל כך הרבה פעמים השנה שקיבלנו צהובים ואדומים וסבלנו משחקנים שלא היו זמינים. לצערי אנחנו צריכים להתמודד עם זה. לגבי הפציעות, אני מאוד חושש מהפציעה של אנרדה מרטינש, אני מקווה שהיא לא חמורה מידי. אתה מתכנן, בונה אימונים ובסוף דברים משתבשים. שבוע הבא אולי נתחיל להתאמן 10 על 9 באימונים". ברדה המשיך והתייחס לאדום שקיבל ניקיטה רוקאביצה הערב.

"במהלך העונה קיבלנו המון כרטיסים צהובים, שרובם, ואתם יכולים לבדוק, היו על דיבורים או דחיפות, או התנהגות לא נאותה לשחקן. הם מייצגים משהו, אני אוהב לנצח, אני גם מתעצבן. יש לי שחקנים ווינרים אבל יש גבול שמיותר לעבור אותו. ניקיטה? לא האמנתי עליו". לבסוף התייחס ברדה לשני המשחקים האחרונים שנותרו לב"ש העונה.

"יש לנו עוד משחק ליגה וגביע מרגש, כל דבר בעיתו. העתיד? נגמור את העונה ונקבל החלטות. יש רגעים שאתה פחות נהנה, מהרגע שלקחתי את התפקיד אמרתי שזה עד סוף העונה ונחכה לסוף והמצב כרגע אותו דבר. קודם כל נגיע לסכנין, עדיין לא הבטחנו את המקום השניץ אצל סכנין לא הצלחנו לנצח. לא מכיר את ההרגשה אבל אני מת להכיר".