הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מכבי נתניה תגיש הצעה לחוזה חדש לדני עמוס

אברהם ושחוביץ' יעזבו. גורפינקל או סולומון צפויים להצטרף במקום האחרון

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  17.05.22 - 06:32

מכבי נתניה שברה העונה לא מעט שיאים, והיא בדרך לשבירת אחד נוסף. קבוצתו של בני לם רשמה אמש (שני) משחק בית 12 ברציפות ללא הפסד, והיא רחוקה חמישה משחקים מהרצף הכי טוב שלה, שהושג ב-2002/2003.

אך למרות ההישג, התיקו המאופס מול הפועל תל אביב התקבל באכזבה. נתניה הייתה עדיפה על האדומים לאורך כל 90 הדקות, אבל הסטטוס קוו בין הקבוצות נשמר וההכרעה תושג במחזור הסיום. הפועל ת"א תשחק מול מכבי ת"א בדרבי ומכבי נתניה תצא למשחק חוץ בסמי עופר מול האלופה מכבי חיפה, שמן הסתם לא תעלה בהרכב ראשון כדי לשמור על שחקנים לגמר הגביע מול הפועל באר שבע ב-24 במאי באצטדיון טדי.

"מי היה מאמין עד שבני לם מונה שנגיע למחזור האחרון כשהכל תלוי בנו לגבי ההגעה לאירופה?", אמרו בנתניה, "אם עכשיו נפספס את המקום הרביעי זה יהיה כישלון. פארפה גויאגון וזלאטן שחוביץ' ישובו להרכב במשחק האחרון של העונה, ובקבוצה החמיאו לעידו וייר שפתח אתמול כמגן שמאלי והציג יכולת מצוינת כשמעל כולם היה רז שלמה.

שבחים קיבל גם דני עמוס שאם לא הצלה ענקית שלו מול שלומי אזולאי, נתניה הייתה סופגת. "אם מישהו היה צריך עוד הוכחה למה דני עמוס הוא מניה בטוחה, הוא קיבל אותה אתמול", אמרו בקבוצה, ומתכוונים להגיש לשוער הצעה לחוזה חדש.

המנכ"ל ניב גולדשטיין, שעדיין לא סיכם על המשך דרכו, לא נכח אתמול באצטדיון ויצא לירח דבש. במועדון מקווים שהעניינים הכלכליים בין אייל סגל למנכ"ל יסתדרו כדי שניתן יהיה להתחיל לסגור קצוות לא סגורים ולאור העובדה שחופשת הקיץ של נתניה עשויה להיות קצרה מהצפוי אם אכן תסיים במקום הרביעי. אגב, לפני יציאתו לירח דבש, פנה אל מנכ"ל נתניה לאיציק ניסנוב מבעלי הפועל ת"א, וביקש ממנו ספק בצחוק ספק ברצינות, לוותר על האופציה שיש ליהלומים על רז שלמה שנמצא בעונה מצוינת. מי שצפויים לעזוב ולהתקדם הם אביב אברהם וזלאטן שחוביץ'.

לראשונה העונה, כ-9,000 אוהדי נתניה הגיעו למגרש. הקבוצה תעמוד לדין ותספוג קנס וייתכן שגם סגירת יציע בעונה הבאה בשל רימוני עשן ואבוקות שנזרקו בדקה ה-8 כמחווה לאלמוג כהן, ששיחק ברוב הקריירה עם המספר הזה על החולצה. במועדון עשויים לתבוע אזרחית את אותם חמישה אוהדים שנעצרו, ומשטרת נתניה הודיע כי החל מהעונה הבאה ובשל אי עמידה בהסכם שהיה לארגון האוהדים איתה, לא יורשו האוהדים להכניס ציוד עידוד.

בכל הקשור לחלון ההעברות, יהב גורפינקל או אביב סולומון צפויים להצטרף במקום זלאטן שחוביץ', שיימכר.

בתוך כך, הבלם הבולגרי פלמאן גלאבוב קיבל זימון לנבחרתו.