הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בכל הכח: חיפה לא מוותרת על חוסה רודריגס ותציע לו חוזה משודרג

מאמצים באלופה להשאיר את הספרדי, שחוזהו מסתיים בתום העונה, לפחות לעונה שלישית. אחרי שסוכם על ביטול האופציה להארכה אוטומטית, הוא יקבל הצעה מהמועדון אחרי גמר גביע המדינה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  17.05.22 - 09:35

קשר מכבי חיפה, חוסה רודריגס, עלה בשבועות האחרונים לכותרות בשל חוזהו המסתיים בתום העונה. החוזה המקורי כלל חידוש אוטומטי של החוזה אם הספרדי יגיע לכמות ההופעות הדרושה, אלא ששני משחקים למכסה, רודריגס ביקש לפתוח את חוזהו.

הקשר נפגש עם ראשי מכבי חיפה, והצדדים סיכמו לבטל את האופציה ולפתוח במו"מ בקיץ. על פי ההערכות, חוזהו אמור היה לעמוד על כ-350 אלף דולרים בעונה לאחר השדרוג. באלופה מתכוונים להגיש לו לאחר גמר גביע המדינה חוזה משודרג והתקבלה החלטה לעשות מאמצים להשאירו במועדון לעונה שלישית ואף מעבר לכך.

ברק בכר והצוות המקצועי מעריכים מאוד את הקשר הספרדי' שנחשב לאחד ממחלצי הכדורים הטובים בליגה בחצי המגרש של היריבה (36), ונחשב לאחד המתקלים הטובים בליגה וכן מרבה לגעת בכדור ומתחיל את ההתקפות של הירוקים.

בנוסף, רודריגס שיחק העונה בלא פחות מארבע עמדות: קשר אחורי, מגן ימני, מגן שמאלי ובלם, כך שנוכחותו בכר הדשא מאפשרת לבכר לשנות שיטות ומערכים תוך כדי משחק. לאחר התקופה בישראל, השחקן שגדל בריאל מדריד החזיק בהצעות ממקסיקו, ארה"ב, אסיה ואירופה, ובתקופה האחרונה אף החליף סוכן וביקר מספר פעמים במולדתו.