הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מנכ"ל סכנין: "כולם עלינו, חיכו שניפול"

בבוקר שלאחר ביטול המשחק בין בני סכנין למכבי חיפה, במועדון מהמגזר מעבירים ביקורות על המנהלת, המשטרה וחברת האבטחה. שחקני הקבוצה שבורים: "הרסו לנו את העונה"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  17.05.22 - 10:33

בני סכנין הייתה מעורבת אמש (שני) באחת הפארסות הגדולות שידע הכדורגל הישראלי, כאשר שעתיים לפתיחת משחק אותו היית אמורה לארח באיצטדיון, הודיעה המשטרה על ביטולו.

במועדון טוענים כי החלק שלהם בסאגה הוא קטן. לטענתם, עד יום ראשון הכל היה ערוך ומוכן למפגש נגד מכבי חיפה, אך אז הגיעה הודעת משטרת ישראל, שביקשה כמעט ולהכפיל את כמות המאבטחים, דבר שהוביל למחול שדים.

בסכנין התריעו לטענתם כי יש קושי במציאת מאבטחים, אך אתמול בשעות הבוקר טענו כי הצליחו במשימה וגייסו את כמות המאבטחים הדרושה, אלא שבפועל להתארגנות למשחק לא הגיעה כמות המאבטחים שסוכמה. בין סכנין למשטרה נוצרה מלחמת גרסאות, כאשר בסכנין טוענים כי מדובר ב-25 מאבטחים שלא הגיעו, בעוד במשטרה דיברו על מספר גבוה פי ארבעה.

בסכנין ביקרו את המנהלת: "התרענו על כך שאין מאבטחים, למה המנהלת לא עזרה לנו? העיקר מיהרו להודיע שנענש בחומרה. תפקיד המנהלת היא לעזור לקבוצות".

מנכ"ל בני סכנין, חאלד דוכי, טען: "רצינו לקיים את המשחק, הלכנו עם דרישות המשטרה, אבל אי אפשר היה לבצע אותה בפועל. במנהלת ידעו מזה, שום דבר לא קרה בזדון. הכל מתועד אצלנו, אנחנו נוכיח שפעלנו כמו שצריך. יש לנו הסכמים, במשטרה ובמנהלת עודכנו כל הזמן. הכל היה בתיאום. עכשיו כולם עלינו, חיכו שניפול. אני מצטער, לוקח אחריות. האירוע לא מתקיים בגללנו, אבל יש הסברים. סליחה עבור האוהדים, המנהלת וכולם"

במועדון יש בטן מלאה גם נגד המשטרה וחברת האבטחה: "המשטרה התעקשה יותר מדי, יש מקום לשיקול דעת. כשזה סכנין הולכים לחומרה. אנחנו שוקלים לתבוע את חברת האבטחה". במועדון מבינים שתדמיתית זו פגיעה קשה מאוד וכן שהם צפויים לקבל עונשים כבדים מצד מנהלת הליגה וההתאחדות לכדורגל.

חיים סילבס ושחקניו נראו המומים וכועסים מאוד: "זה מביך, התכוננו למשחק בצורה טובה, עבדנו קשה ורצינו את הנקודות נגד מכבי חיפה. הרסו לנו את העונה, אין סיכוי להגיע לאירופה. זה כואב, עבדנו על זה קשה כל השנה".