הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ישוב לסרביה? פרטיזן פנתה לזלאטן שחוביץ'

מגן נתניה עשוי לשתף פעולה עם נאתכו. הבדיקות של כארם ג'אבר תקינות

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  18.05.22 - 09:05

האם מכבי נתניה בדרך לאקזיט מעניין? פרטיזן בלגרד פנתה לזלאטן שחוביץ', שמסיים את חוזהו בשורות היהלומים בסוף העונה הבאה, במטרה להחזירו למועדון.

הקבוצה בה משחק ביברס נאתכו תנסה להשיב את המגן השמאלי לשורותיה, כשבנתניה לא מתכוונים לעמוד בדרכו של הסרבי וכבר מכינים אלטרנטיבות בדמות אביב סולומון מהפועל באר שבע. חשוב לציין כי פרטיזן טרם הגישה הצעה רשמית לצהובים-שחורים, אבל היא תכלול כסף ואחוזים ממכירה עתידית מתוך תקווה שהקפטן השני של נבחרת סרביה הצעירה יימכר בהמשך לקבוצה בליגה בכירה באירופה.
 
בנתניה קיבלו החלטה לוותר על שחוביץ' כדי לפנות מקום לשחקן זר נוסף בחלק הקדמי, כשבלי קשר יצורף קשר זר נוסף במקומו של פארפה גויאגון שיחזור אחרי עונת השאלה למכבי ת"א.

בנתניה התייחסו בגיחוך לביקורת שהופנתה מצד גורמים בהפועל תל אביב כנגד בני לם והבחירה של אותם גורמים לצאת באופן אישי נגד המאמן. "לפעמים קנאה יותר גרועה משנאה", אמר גורם במועדון.

בעניין אחר, הבדיקות של כארם ג'אבר נמצאו תקינות והוא ישוב לאימונים בהדרגה. על פי הערכות, השחקן סבל מהתייבשות ובכל מקרה לא מיועד לפתוח במשחק האחרון של העונה.  מי שיירד לספסל גם כן הוא אמיר ברקוביץ'.