הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דניאל בר נתן ישפוט את גמר גביע המדינה

כפי שפורסם: השופט ינהל את המפגש בין חיפה לב"ש, זיו אדלר ב-VAR. גרינפלד שובץ לדרבי במחזור הסיום, ליאני שוב לא שובץ

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  18.05.22 - 11:03

תגיות: גביע המדינה

כפי שפורסם באתר ערוץ הספורט: יש שופט לגמר הגביע. דניאל בר נתן ינהל את המשחק בין מכבי חיפה להפועל באר שבע, שיתקיים ב-24 במאי באצטדיון טדי. כזכור, בסיום העונה יפרוש בר נתן משיפוט, זאת אחרי שרשם השנה השנה את אחת העונות הטובות שלו בקריירה. עוזריו במשחק יהיו דודו ביטון ורועי חסן, השופט הרביעי יהיה יגאל פריד. שופטי המסך (VAR) יהיו זיו אדלר ודוד פוקסמן.

העונה הזו לא תיזכר לטובה באיגוד השופטים בשל טעויות רבות, הן בכר הדשא והן אצל שופטי המסך, אבל המחזורים האחרונים מאירים באור חיובי יותר את השופטים בליגת העל. אתמול שתי החלטות נהדרות של דניאל בר נתן, ששימש כשופט וידאו במשחק בין מכבי נתניה להפועל תל אביב, הובילו את רועי ריינשרייבר שנמצא בעונה טובה להודות בשתי טעויות קריטיות ולשנות אותן תוך כדי זמן קצר מהרגע שנקרא למסך הווידאו.

כזכור, מי שרצה לשפוט את גמר הגביע היה השופט לירן ליאני - אבל האפשרות הזו לא ניתנה לו, והוא הודיע על פרישה. ליאני גם לא שובץ למשחקי סוף השבוע בליגת העל במחזור הסיום, וזה השבוע השישי ברציפות שהוא לא משובץ, מאז אותו סירוב.

מי שינהל את הדרבי התל אביבי הוא אוראל גרינפלד, אביעד שילוח ינהל את המשחק בין הפועל באר שבע לבני סכנין, וגל לייבוביץ' את ההתמודדות בסמי עופר בין מכבי חיפה למכבי נתניה.