הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קבהא: "במקום חיפה הייתי מסרב למשחק חוזר"

צפו בשחקן סכנין בראיון: "אם היינו משחקים בדוחא המשחק היה מתקיים"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.05.22 - 18:55

סערת המשחק הפסול בין בני סכנין למכבי חיפה ממשיכה לעורר גלים, והיום (רביעי) אחד משחקני סכנין הוותיקים ביותר, מרוואן קבהא, התראיין בנושא ל"מגרש פתוח". קבהא אמר שהוא לא היה מסכים למשחק חוזר במקום מכבי חיפה, והתייחס בהרחבה לנושאים השונים על הפרק.

קבהא אמר: "הגענו מוכנים למשחק, התכוננו כל השבוע. היינו מוכנים למשחק חשוב, ניצחון היה מקרב אותנו לאירופה. הגענו והודיעו שאין משחק. 90% מהשחקנים לא ידעו מה קורה מסביב למשחק, אני קראתי על בעיות האבטחה ערב לפני בתקשורת. אני מנסה לעזור, התקשרתי לדוד שלי שעובד כאיש אבטחה ומנסה להביא את המאבטחים מהחברה שלו. חברת אבטחה אכן הגיע למשחק".

הבלם הרחיב: "הסיטואציה הייתה קשה, שחקן לא אמור להתעסק בזה. המאבטחים זה משהו אחר. מי אשם? לא רוצה להאשים רק את בני סכנין, המועדון אשם אך יש הרבה גורמים. כל הקבוצות האחרות שיחקו בביתן עם אבטחה והכל היה מסודר. הגענו למגרש לא שלנו עם מאבטחים לא שלנו, אם המשחק היה בדוחא זה לא היה קורה. היינו שותפים לכמה דברים השנה לצערי, המועדון עובד בתנאים קשים מאוד. אצטדיון ישן כשכולם עם חדשים. הקבוצה ששיחקה הכי הרבה משחקי רדיוס העונה זאת סכנין, אירחנו את חיפה בהפסד 6:0 עם 14,000 צופים והכל עבד חלק. למה הפעם לא?".

"בעיה של שכונתיות? לא יודע. יש בעיות, כולן מכירים אותן. צריך לפתור אותן כך שדברים כאלה לא יחזרו על עצמן, לשים את הדברים על השולחן ולפתור הכל", הוסיף. "ששיחקנו בשני ואין מאבטחים, ניסו לעשות הכל. לא הייתי משחק במקום חיפה, זו האמת שלי אבל אני רוצה שהכל יוכרע על הדשא. המצב הזה קשה לשחקנים, עבדנו קשה מאוד השנה ועצוב לא להופיע במאני טיים".

"אצטדיון ראוי יכול לעזור, זה אינטרס של כל הכדורגל הישראלי - באשדוד, בריינה, אצלנו. האוהדים יגיעו עם משפחות וייהנו מכדורגל טוב, אנחנו מצטערים שהמשחק לא התקיים. מה השחקנים עוברים מבפנים? אני לא מצליח ליישם את המקרה, עובד כל השנה ושם מטרות. רוצים להרגיש סיפוק מזה שהגענו, עשינו דברים טובים לחברה, לקבוצה, בסוף מגיעים למשחק ומקבלים טכני. מפסידים את אירופה ולא על הדשא. לא הגענו לאירופה אבל אני גאה בשחקנים, נקווה לסיים בטעם טוב. לא יודעים מי יאמן בעונה הבאה".