הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קרסטאיץ': "שם את העתיד בצד ומתרכז בדרבי"

מאמן מכבי ת"א דיבר לקראת מחזור הסיום. יובאנוביץ': "מבין את המשמעות"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  19.05.22 - 09:10

מכבי תל אביב תסיים בשבת (20:30) את העונה בדרבי מול הפועל תל אביב, כשהיא עדיין יכולה לסיים במקום השני אחרי מכבי חיפה. מאמן הקבוצה, מלאדן קרסטאיץ', מדבר כעת במסיבת העיתונאים לקראת הדרבי, כשהצהובים יקוו להמשיך את רצף שמונה השנים שלהם ללא הפסד מול היריבה העירונית.

תחילה, דיבר קרסטאיץ' על העובדה שהלך אתמול לראות את הדרבי סל: "כשאני בבלגרד, אני אוהד של פרטיזן ואני אוהב ללכת למשחקי כדורסל, ורציתי ללכת לדרבי בשביל להרגיש את האווירה, והייתה אווירה נחמדה מאוד".

לקראת משחק הסיום של העונה: "כשאתה מנצח את הדרבי, יש לך קרדיט להמשך הדרך, אבל אנחנו לא יכולים לחיות מהעבר. אנחנו צריכים להתכונן ונעשה הכל כדי להגיע מוכנים. ניצחנו 0:5 במשחק הקודם, אבל אנחנו מצפים למשחק קשה".

דיווחים על מועמדות למועדונים אחרים: "ברגע הזה אני לא רוצה לדבר על קבוצות אחרות. אני רוצה להמשיך ולהתמקד במשחק האחרון ובדרבי שמחכה לנו".

"זאת העבודה שלי ושל הצוות ואנחנו נעשה את העבודה שלנו בצורה הכי מקצוענית, כמו שעשינו מהיום הראשון. אנחנו שמים את הסיטואציה בנוגע לעתיד בצד וחושבים רק על המשחק. הפוקוס שלי הוא אך ורק על הדרבי. אני לא רוצה לבזבז את האנרגיה שלי על הדברים האלו".

פרדראג יובאנוביץ’ שדיבר גם הוא במסע"ת אמר: “בהתחלה נאבקנו על המקום השלישי ועכשיו על המקום השני בטבלה. להגיע לזה בכמה חודשים זה הישג יפה. טוב לי כאן, אני מרגיש בבית, עשיתי עונה טובה. ראיתי מה המשמעות של הדרבי עובר האוהדים, זה יהיה משחק קשה במיוחד בגלל ה-0:5 שלנו מולם, הם יתנו את המקסימום כדי להשיג תוצאה טובה יותר”.

בתוך כך, "מכבי פנאטיקס", ארגון האוהדים של הצהובים, פרסם כי משטרת ישראל החליט שבדרבי הקרוב לא יהיה ציוד עידוד במגרשים והביעה את דעתו בפוסט: "הגיעו מים עד נפש. הזלזול המביש באוהדי כדורגל חוצה כל גבול אפשרי".