הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ברק בכר ייתן מנוחה לבכירים לפני הגמר

שרי, אבו פאני, פלאניץ' ומוחמד לא יפתחו, חזיזה ודוד ייעדרו נגד נתניה. הערב: החגיגות של האוהדים

  19.05.22 - 10:52

תגיות: ליגת העל

מכבי חיפה תחדש את אימוניה היום (חמישי) לאחר ימים של חגיגות בהרכבים שונים. הערב ברחבת איצטדיון "סמי עופר" יערכו חגיגות האליפות שאורגנו ע"י אוהדי הקבוצה ובה תופיע להקת "חוות מזור".המטרה של ברק בכר והצוות המקצועי היא להחזיר את השחקנים לפוקוס לאחר החגיגות, שכן ביום שלישי מצפה להם משחק גמר גביע המדינה נגד הפועל ב"ש.

בכר יעניק מנוחה לשחקנים רבים במשחק נגד מכבי נתניה בשבת, לאחריו יקבלו הירוקים את צלחת האליפות ה-14 בהיסטוריה של המועדון. דולב חזיזה ודין דוד מוצהבים וירצו את עונש ההרחקה שלהם נגד נתניה, בעקבות ביטול המשחק נגד בני סכנין. למרות שכבר אין סכנה מהרחקה מהגמר עבור בוגדן פלאניץ' ועלי מוחמד, הם לא צפויים לפתוח על מנת לשמור עליהם טריים לגמר.

גם צ'ארון שרי ומוחמד אבו פאני לא צפויים לפתוח. בכר רוצה לסיים את העונה עם ניצחון, אך במועדון מבינים כי גמר הגביע חשוב בהרבה. אורי דהן, מחמוד ג'אבר, מאור לוי, מאוויס צ'יבוטה וגודסוואי דוניו שהיו אמורים לפתוח נגד בני סכנין, צפויים לפתוח בשבת.

מלבד חזיזה ודוד, לרשות בכר סגל מלא ואם יצטרך ישתמש בשחקנים שיזכו למנוחה לקראת יום שלישי. צ'ארון שרי זומן לסגל נבחרת סורינם שתשחק במוקדמות ליגת האומות של צפון ומרכז אמריקה נגד ג'מייקה ומקסיקו. המשחק נגד מקסיקו יערך ב-12.6, מה שיקצר לו את חופשת הקיץ באופן משמעותי.