הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בהפועל התלוננו: "מכבי חיפה מזלזלת בליגה"

במועדון ביקרו את רצונו של בכר לא לשתף שחקנים בכירים מול מכבי נתניה

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  19.05.22 - 19:45

בהפועל תל אביב לא אהבו, בלשון המעטה, לשמוע את הפרסומים על כך שמאמן מכבי חיפה, ברק בכר, מתכוון להעניק מנוחה לשחקנים בכירים כמו צ'ארון שרי, מוחמד אבו פאני, עלי מוחמד ובוגדן פלאניץ' במשחק בשבת (20:30) מול מכבי נתניה, המתחרה נגדה על המקום הרביעי - שיוביל להשתתפות בקונפרנס ליג בעונה הבאה.

גורם בקבוצה אמר לערוץ הספורט: "אם הדיווחים נכונים, אז מכבי חיפה מזלזלת בליגה. אין עוד מאבקים בליגה? ההיסטוריה מראה שקבוצות שזלזלו ככה, בסוף כולם יודעים מה קרה. לא חשבנו שמכבי חיפה, שנחשב למועדון ספורטיבי ודוגל בערכי הספורט, יהיה שותף לאירוע שכזה".

"בסופו של דבר אנחנו מאמינים שחיפה תבוא להילחם. מילא לחגוג אליפות אחרי הפסד, אבל גם להניף את הצלחת אחרי הפסד? 30,000 איש באים לכבד אותם, מקווים ומאמינים שיכבדו אותם וגם את הליגה".

כזכור, בשבת יתקיים מחזור הסיום של הליגה - כאשר מכבי חיפה, שכבר זכתה באליפות, תארח את נתניה שעוד נאבקת על המקום באירופה. נכון לעכשיו, לנתניה יש יתרון של שתי נקודות על פני הפועל ת"א בטבלה - משמע, האדומים יצטרכו לנצח בדרבי את מכבי תל אביב, אבל גם לקוות שנתניה תפסיד לחיפה, כדי לחזור לאירופה אחרי תשע שנים.

חשוב לציין כי במקביל, לחיפה מצפה שבוע לא קל בעצמה - בשבת היא פוגשת את נתניה, וביום רביעי כבר מצפה לה את גמר גביע המדינה מול הפועל באר שבע, משחק שניצחון בו ישלים עונה בה המועדון זוכה בכל התארים האפשריים בישראל.