הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קרסטאיץ': "זה היה סיכון גדול להגיע למכבי"

מאמן הצהובים: "הייתי לוקח את אותה החלטה". רפואה: "לא מספיק טובים"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.05.22 - 23:40

תגיות: ליגת העל

מכבי תל אביב אמנם סיימה את העונה רק במקום השלישי, המיקום הכי נמוך שלה מאז 2012, אבל תתנחם בכך שהיא שוב ניצחה בדרבי התל אביבי הערב (שבת). כעת, הצהובים יתפנו לקיץ הגדול שמחכה להם, בתקווה לחזור למאבק האליפות בעונה הבאה.

מלאדן קרסטאיץ', שהתראיין אולי בפעם האחרונה כמאמן מכבי ת"א: "אני חושב שהיינו הקבוצה הטובה יותר ושלטנו לאורך כל המשחק. זה דרבי ומשחק קשה ודרבי אחרון לסיום עונה, אבל השחקנים הראו אופי".

"אני חושב שהגענו בזמן מאוד קשה למכבי וזה היה סיכון גדול לכולנו, חצי שנה קשה אבל שחקנים התעלו מעל הסיטואציה והראו אופי. הם היו מקצוענים לאורך כל הזמן הזה ומגיע להם כל הכבוד על זה. אם היית לוקחת אותי שישה חודשים אחורה, הייתי עושה אותו הדבר ואותה החלטה. זו לא טעות".

"אמרנו להתראות לקהל רק לעונה הזאת כי היא נגמרה ואני צריך לתת להם כבוד אחרי כל מה שהם עשו בחודשים האחרונים עבור המועדון הזה. גם בתקופות הכי קשות הם היו איתנו".

קובי רפואה, שנכשל גם הוא במשימה לנצח דרבי: "לצערי אתה לא יכול לקבל גולים כאלו בכדור ארוך ודברים שלא יכולים לקרות, במיוחד במועדון כמו הפועל תל אביב וזה קורה. קשה באמת קשה, עושים הכל ושחקנים משתדלים, כנראה שזה לא מספיק לנצח את מכבי".

"הדרבים כביכול הרסו את מה שעשינו, אבל כנראה שמכבי תל אביב יותר טובים. עשינו אותה טובה. זה לא מספיק להתמודד מול מכבי תל אביב או מכבי חיפה, ניסינו שחקנים, נתנו הכל והשתדלו".

"אני לא בא לתת ציונים, זו עונה טובה. רצינו להגיע לאירופה, זה קשה מאוד. לא היינו מספיק טובים ואיכותיים לתת פייט גדול בשני המשחקים האחרונים. תמיד יש דברים שאתה רוצה לעשות שונה, גם לי יש חלק בזה ואני לא בורח מאחריות".