הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

העוזבים והמועמדים: כך תראה נתניה ב-22/23

גנדלמן וג'אבר עשויים להפרד, שחקנים ממכבי ת"א וחיפה סומנו ומי השוער?

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  22.05.22 - 07:20

בנגן הווידאו למעלה: צפו בחגיגות של אוהדי נתניה

על אף ההפסד 4:0 למכבי חיפה, לראשונה מזה עשור מכבי נתניה הבטיחה אתמול (שבת) את המקום הרביעי שמוביל לאירופה. חגיגות גדולות, כאלו שלא נראו כבר עשור, התקיימו בעיר ביחד עם השחקנים עד אור הבוקר.

המסע של בני לם לצמרת היה חריג. הוא לקח קבוצה כבויה, כזו שכבר היתה במקום האחרון בליגה ולא האמינה בעצמה ומאז שהחליף את ריימונד אטפלד הפך את נתניה לאחת הקבוצות שמשחקות את הכדורגל הכי יפה בליגה. לם הפך את נתניה לממושמעת, התקפית ושמחה, אבל ההצלחה הכי גדולה של המאמן היא החזרת הקהל הנתנייתי הגדול שהיה רדום והתעורר מחדש.

המאמן מסיים עונה בליגה עם 51.6 אחוזי הצלחה. 31 משחקים, 12 ניצחונות, 12 תיקו ו7 הפסדים. נתניה, שכבר סגרה מחנה אימונים בהונגריה, תעבור מתיחת פנים.

צפו בבני לם חוגג עם אוהדי נתניה

על פי ההערכות, עמרי גנדלמן, כארם ג'אבר, אביב אברהם וזלאטן שחוביץ' יעזבו. לירן רוטמן ואחיו איתי צפויים להגיע, גם אביב סולומון מהפועל ב"ש. להוציא את שחוביץ' שיימכר, ישראלים שיעזבו לקבוצות בארץ לא יועברו רק עבור תשלום, אלא יכללו במסגרת עסקה שתכניס לנתניה גם כסף וגם טרייד על שחקן אחר, כמו לדוגמא בעסקת גבי קניקובסקי ועדן קארצב.

שלושה שחקנים שעל המדף מבחינת נתניה למקרה כזה הם איילון אלמוג, מאור לוי וסתיו נחמני, אם יהיו עסקאות עם מכבי חיפה או מכבי ת"א, כשבמועדון ממתינים לראות מה יוליד העתיד סביב פארפה גויאגון שהיה רוצה להישאר אבל מבין שמכבי ת"א לא תמהר להשאילו או לחילופין למכור אותו. "הלוואי ואשאר פה", אמר גויאגון אחרי המשחק אתמול לשחקנים בחדר ההלבשה, "זה לא תלוי רק בי". אם אברהם וגנדלמן יעזבו סרט הקפטן יועבר לעדן קארצב.

דני עמוס יוזמן לשיחה כדי לסכם את תנאיו לעונה נוספת. אם לא יגיעו איתו, להסדר איתמר ניצן או בוריס קליימן מועמדים לעמדת השוער הראשון. רז כרמי לא מעוניין להישאר כשוער שני והאופציה להשארתו היא בסכומים גבוהים לכן הוא בסימן שאלה, כשתומר צרפתי מהנוער ישמש כשוער השלישי בכל מקרה.