הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"אין לנו סיכוי? נדאג שיאכלו את הכובע"

בב"ש מרגישים שלא סופרים אותם לפני הגמר. לפחות חמישה שחקנים ישובו להרכב. ברדה הודיע שרק אחרי הגמר יחליט על עתידו

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  22.05.22 - 07:21

הפועל באר שבע עמדה ביעד וסימנה אתמול (שבת) וי ראשון השבוע, כשסיימה את העונה במקום השני בליגה אחרי ניצחון 1:3 על בני סכנין. כבר אחרי שריקת הסיום החלו במועדון בהכנות לגמר גביע המדינה ביום שלישי בטדי מול מכבי חיפה. השחקנים התבקשו שלא לצאת לחגוג ומנהל אצטדיון טרנר, מאיר אלפסי, הודיע כי יעניק לקבוצה את המגרש לאימונים היום ומחר כדי להתכונן כראוי למשחק הגמר, כשמחר בערב תצא הקבוצה לבית מלון בירושלים.

מלבד הניצחון, אליניב ברדה היה שבע רצון מהעובדה שכל השחקנים סיימו את המשחק בריאים ושלא נאלץ להשתמש בשחקנים שהעדיף לא לסכנם במשחק הליגה האחרון. לגביע כבר ישובו ל-11 רמזי ספורי, יוג'ין אנסה, מריאנו בריירו, הלדר לופס וחאתם עבד אלחמיד. סימן שאלה  לגבי אנדרה מרטינש, שאם יהיה כשיר במאת האחוזים עשוי להילקח בחשבון להרכב. "כרגע אין לי עוד את תמונת ההרכב", אמר המאמן אליניב ברדה בכנות כשבקבוצה הוסיפו: "רוצים להפוך עונה טובה לעונה מצויינת".

ברדה הודיע שרק אחרי הגמר יחליט אם ירצה להישאר כמאמן או לחזור לתפקידו כמנהל המקצועי: "עוד משחק אחד וכולם יידעו מה יהיה איתי. אני קרוב להחליט, אבל יש המון שיקולים. בריאות, משפחה והרבה דברים שצריך לשקול". שחקנים בבירת הנגב אמרו: "לא נותנים לנו סיכוי, כולם בטוחים שמכבי חיפה תניף גביע. אנחנו נדאג שיאכלו את הכובע. לא נתנו לנו סיכוי גם בתחילת העונה לסיים במקום השני. שימשיכו לדבר ואנחנו נבוא לעשות את העבודה".

איאד אבו עביד, שכבש שער רביעי העונה כשהעלה את ב"ש ל-0:1 בפנדל, הוסיף: "אחרי הגמר נעשה סיכומים. זו עונת הפריצה שלי בכדורגל הישראלי כשדרך ב"ש גם הגעתי לנבחרת".