הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

שהר: "עונה מוזרה, רק תדרבן אותי לעתיד"

חלוץ מכבי חיפה סיכם את העונה באינסטגרם. ג'וש כהן צפוי לפתוח בגמר הגביע

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  22.05.22 - 18:37

מכבי חיפה היא אומנם הקבוצה היחידה בליגת העל שמחזיקה בסגל שלה ארבעה שוערים, ובכל זאת, במועדון לא דמיינו כי קצת יותר מ-48 שעות לגמר גביע המדינה, שני השוערים הבכירים שלה יהיו בספק גדול.

כרגע, מי שאמור לפתוח הוא ג'וש כהן, שאומנם התאמן היום (ראשון) בנפרד משאר הקבוצה, אך צפוי להיות כשיר למשחק בשלישי נגד הפועל באר שבע. השוער הראשון לא שיחק מאז הפציעה בב"ש, והתלונן לאחרונה מתלונן על כאבים בכתפו וכן מסיים חוזה בתום העונה. מחר הוא ינסה להתאמן יחד עם הקבוצה.

רועי משפתי תוכנן לפתוח בגמר הגביע לאחר שעמד בין הקורות לאורך כל המסע, ולאחר פציעתו של ג'וש כהן נגד הפועל באר שבע, הוא קיבל קרדיט גם בליגה. אלא שאמש הוא ביצע תנועה לא טובה, נפצע במפשעה והוחלף כשהוא על סף דמעות, תוך שניכר שהוא מבין שחלום הגמר מתרחק.

במכבי חיפה לא ממהרים לחרוץ את גורלו של משפתי, והוא ייבדק במהלך היום, כשבינתיים הוא לא התאמן יחד עם הקבוצה. מאמן השוערים, גיא וייזינגר ניסה להרגיע אותו, ואם לא מדובר בקרע, בקבוצה ינסו להכשירו להתמודדות.

השוערים איתמר ישראלי ורועי פוקס נמצאים בכוננות, כאשר האחרון רשם את הופעת הבכורה שלו במדים הירוקים בגיל 23 ובצוות המקצועי החמיאו לו בסיום. ישראלי (30) הגיע בתור שוער שני, אך בהמשך הצטרף רועי משפתי והוא טרם רשם בכורה במדי מכבי חיפה, אך כרגע בצוות המקצועי הכל נלקח בחשבון.

בנושא אחר, חלוץ הקבוצה בן שהר סיכם את העונה בחשבון האינסטגרם שלו וכתב: "זאת הייתה עונה מוזרה…עונה שהתחילה בגול באלוף האלופים, צ׳יפ נחמד באירופה והסתיימה עם שבר בכף הרגל, ומספר דקות מועט של זמן משחק. אבל, ויש אבל גדול. דברים כאלה רק מדרבנים אותי וגורמים לי לרצות שתגיע כבר עונה הבאה. לאורך כל הקריירה ידעתי לצאת ממצבים לא פשוטים וכך גם אעשה עכשיו בעזרת השם".

רועי משפתי, השוער המחליף של חיפה שהיה אמור לפתוח בגמר הגביע, התייחס גם הוא בפוסט באינסטגרם: "רגשות מעורבים. לא דמיינתי שאסיים את האליפות בידיעה שלא אוכל לשחק בגמר הגביע, משחק שחיכיתי לו כל העונה. למדתי שהכל זה לטובה, חבריי ישיגו את המטרה. אהיה כשיר למשחק הראשון באירופה".