הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

סכנין שוקלת את מועמדות אבוקסיס ורוני לוי

בהנהלה טרם הקליטו לגבי זהות המאמן, יואצו השיחות עם דראפיץ' ובלבול

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  22.05.22 - 10:39

בני סכנין רשמה עונה מוצלחת במונחים שלה וחזרה לפלייאוף העליון. לצערה, מה שייזכר ממנה היא הפארסה נגד מכבי חיפה ולא ההישג הספורטיבי של חיים סילבס וקודמו, שרון מימר.

כעת, זהות המאמן לעונה הבאה נותרה פתוחה. כפי שפורסם באתר ערוץ הספורט נעשו גישושים אצל סלובודן דראפיץ' ומרקו בלבול, שאימנו בעבר את הקבוצה ועם סיום העונה השיחות יואצו. המאמן שסיים את דרכו בעירוני קריית שמונה ממתין להפועל באר שבע, בעוד בלבול כבר סירב מספר פעמים לסכנין, על אף שנחשב למקורב להנהלה.

אקס נוסף שזוכה להתעניינות הוא יוסי אבוקסיס. המאמן מחזיק בחוזה בבני יהודה, אך בבית"ר ירושלים לא אמרו את המילה האחרונה לגביו. שם נוסף שעלה, אך בשלב הזה נראה הכי פחות מציאותי מבין הארבעה, הוא של רוני לוי. המאמן טרם עבד במועדון ובעבר פסל את האפשרות לחתום בסכנין. לוי החל את העונה בהפועל ב"ש, אך בתחילת מרץ התבשר על סיום תפקידו.

בהנהלה טרם העבירו לסילבס מסר לגבי העונה הבאה. גורמים בכירים בסכנין סבורים כי המאמן צריך להמשיך בתפקידו למרות ההמתנה של סכנין בנושא.

בתוך כך, בני סכנין הפסידה אמש להפועל ב"ש בטרנר. השוער הצעיר, שגיא פנחס רשם בכורה בליגת העל. במועדון ממתינים להחלטת בית הדין של ההתאחדות לכדורגל בנוגע למשחק שבוטל. לפני המשחק ניסו בסכנין לשדר עסקים כרגיל ושהם אופטימיים שהמשחק יתקיים, אלא שכעת בכל סיטואציה סכנין לא תהיה באירופה.