הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"ב"ש שלחה מסרים. קרסטאיץ' יפרגן לאיביץ'"

מאמן ק"ש היוצא התראיין בהרחבה למגרש פתוח על תקופתו בקבוצה והיחסים עם הבעלים הוותיק, על המועמדות להפועל באר שבע, עתידו, הכדורגל הישראלי ("קרסטאיץ' צריך להמשיך במכבי תל אביב"), ברדה, אצילי ועוד

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.05.22 - 18:32

סלובודן דראפיץ' סיים עונה טובה בקריית שמונה. הצפוניים הגיעו למקום השביעי עם 50 נקודות, אך המאמן לא ימשיך במועדון הצפוני. הוא דיבר בהרחבה על עתידו ברעיון ל"מגרש פתוח".

דראפיץ' אמר: "סיימנו עונה טובה. נסעתי לחופש, אנחנו נהנים לראות אנשים בסרביה ולדבר את השפה. דולב, בני, היה שם 7 חודשים. מחכים לראות מה הלאה. הייתה לנו עונה טובה. אישית אחרי שתי עונות פחות טובות רציתי למנף את הקריירה חזרה לטופ של הכדורגל הישראלי, אני חושב שהצלחתי. חושב שגם קריית שמונה הרוויחה, הם צריכים להיות יותר טובים".

דראפיץ' התייחס לעזיבת ק"ש: "עבדתי עם הרבה מאמנים ובעלים. שיתפתי פעולה עם כולם בצורה מצוינת, אנחנו בקשר עד היום. מה שקרה קרה, דיברנו על כדורגל והתווכחנו על דברים. לא נכנס למה שאיזי אמר. לא זלזלתי בו, היה ויכוח על ההרכב. עמדתי על שלי וחשבתי שזה נכון. הוא בעל המאה ובעל הדעה, אין בעיה לקבל את דעתו. אני חושב שמי שצריך לקבוע דברים משמעותיים זה המאמן".

דראפיץ' המשיך: "חיוך חמוץ, ללכת למשחק בלי לדעת אם מקבלים מכתב פיטורים לפניו או אחריו. לא יודעים איך הולכים למשחק ומביאים נקודות אחרי הפסדים, מגיעים ומנסים להתנהל כרגיל. קיבלתי חיזוקים מהמנכ"ל, מאנשי ק"ש, מברק בכר שאמר שאני חייב להמשיך להתנהג כרגיל. ירדתי לשחקנים, אמרתי להם שצריך להמשיך ולהיות חזקים. אמרתי להם שיש ויכוח בין אבא לאמא, הילדים לא צריכים להפגע. שיחת הטלפון? חייבים לדבר עם בעל הבית, מצטער על הדרך שבה זה יצא. הייתי עצבני, הגבתי כמו שהגבתי. הצטערתי על המהלך. כשאמרתי לאיזי שהוא היה יכול לדבר אחרת, הוא אמר ש"אתה מכיר אותי". אמר לי לא להמשיך, אבל אמר שעוד אחזור. כל הדלתות פתוחות, אין לי בעיה לחזור אליו".

דראפיץ' על עתידו: "אני רוצה להיות במקום שבו רוצים אותי. מאמין בדרך שלי, יש לי דרישות מסוימות. מאמין שאנשים יאמינו בערך המאמן, מאמין שהקבוצה הבאה תיתן לי כלים. כל המסרים שאני מקבל הם דרך התקשורת, מקווה לראות את גמר הגביע ואולי יהיה טלפון. באר שבע אחת המובילות בארץ".

דראפיץ' התייחס לתקופתו בבית"ר ולסערת עומר אצילי ואלי טביב: "צריך לדעת מה טוב לנו ואיך. יש בעלי בית דומיננטיים שצריך לשתף, כשהפסקנו לדבר הקבוצה הצליחה. למה לא שופטים לפי זה? לא רציתי לפטר אף אחד, רציתי להביא דברים ולא הצלחתי. אפשר לדבר ולהתווכח, בסופו של דבר זו מילה שלי. כולם יבקרו אותי, אני צריך לשלם את החשבון. העונה הראשונה בבית"ר הייתה פנטסטית, בשנייה היו הרבה בעיות ואת הקורונה. חשבתי שאצליח להרים את הקבוצה ולא הצלחתי".

דראפיץ' התייחס לשותפו לשעבר, שי ברדה: "איחלתי לו בהצלחה. ניצחתי אותו, אם היה מנצח אותי לא היה נשאר בליגה. ניצחתי ספורטיבית. הרבה חתמו לפניי, אני צריך להיות מודאג קצת. גם אם אהיה בחופשה עם אשתי".

"דחפתי את ברדה לפרונט, עשינו גימיק של מחצית מחצית שעבד והצלחנו. חשבתי שהוא צריך לקבל קרדיט אז זזתי הצידה. אחר כך, שאי אפשר היה להחזיק את שנינו, אמרתי לו שיש לו המון מה למכור. שמח שהוא מצא קבוצה עם מחלקת נוער טובה (מכבי פתח תקווה), מקווה שיצליח".

"כל מאמן רוצה קבוצה גדולה רוני לוי קיבל את חיפה, ברק בכר הגיע מקריית שמונה, פפ מהקבוצה השנייה של ברצלונה. כל מאמן ראוי להזדמנות, הגעתי למקום השלישי עם בית"ר. מגיע למלאדן קרסטאיץ' להמשיך במכבי תל אביב. שיחק עם גלזר בלם, לא היה לו הרבה זמן. זרק את גלוך למים. צריך לראות את הדרך. אם הוא מצא נוסחה...אני חושב שהבעיה במכבי תל אביב היא זרים לא נכונים מלבד ג'ורג'ה יובאנוביץ' וסטיפה פריצה. צריך להתחזק עם כמה זרים טובים. שום דבר בכדורגל שלנו לא מפתיע אותי.

קרסטאיץ' ואיביץ' חברים טובים. אם איביץ' יגיע למכבי, קרסטאיץ' יתן לו את ברכת הדרך".

"אני עוד צעיר ויש לי מה למכור. צריך להשתפר במה שאני עושה, קשה לי להגיב לכמה דברים. אפשר ללמוד ולראות למה סרבים מצליחים, אני חושב שברק בכר התעקש על הצוות שלו וצריך לתת לזה קרדיט. אפשר לשחק התקפי ופתוח. אלונה מכרה את איתמר שבירו לק"ש, הוא שחקן טוב. שון וייסמן היה תחתיי ולא נופל ממנו. ההחלטה להישאר בק"ש מצוינת בשבילו".