הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בית"ר הודיעה: אבוקסיס סיכם לעונה נוספת

המאמן שהגיע בחודש פברואר האחרון והשאיר את הקבוצה בליגה, נפגש עם הנאמן, עו"ד יצחק יונגר, וסיכם על המשך דרכו. "תודה למשה חוגג שהביא אותי ודאג שאשאר במועדון"

תומר לוי
תומר לוי  23.05.22 - 09:59

יוסי אבוקסיס ממשיך בבית"ר ירושלים. שלושה חודשים אחרי שהגיע לבירה והצליח להשאיר את הצהובים מהבירה בליגה, המועדון הודיע הבוקר (שני) על המשך דרכו של המאמן לעונה נוספת במועדון. לשם כך, אבוקסיס חתם על ויתור החוזה הקיים שלו בבני יהודה.

"מהרגע הראשון הבהרתי שיש קבוצה אחת שאני רוצה לאמן בעונה הבאה", אמר יוסי אבוקסיס. "אני רוצה לומר תודה למשה חוגג שדאג להביא אותי במצב לא פשוט ודאג גם להשאיר אותי. התחברתי בצורה מושלמת למועדון להנהלה ולשחקנים, ואני שואף להמשיך את התהליך שאנחנו בונים כאן ביחד. אני רוצה להודות לכל המערכת על האמון בי ומקווה להצליח ביחד".

אבוקסיס הגיע לסיכום עם המועדון אחרי שנפגש עם נאמן הקבוצה, עורך הדין יצחק יונגר, והשניים סיכמו על המשך העסקתו בעונת 2022/23. המאמן חתם על ויתור החוזה שלו בבני יהודה. על פי ההערכות, הוא יקבל שכר לא נמוך משמעותית גם בבית"ר, נתון מפתיע לאור מצב הקבוצה, כאשר השאלה הגדולה שנשאלת היא כיצד המועדון יעמוד בהתחייבות כזאת.

בעניין אחר, ארגון אוהדי בית"ר ירושלים שלח הבוקר מכתב למנהלת הליגות לכדורגל, בו נכתב: "אנחנו דורשים מכם תשובות כיצד אתם פועלים להוציא את בית"ר מהסיטואציה הבלתי נתפסת, בה היא מוחזקת כבת ערובה על ידי אדם שחשוד בפשעים חמורים, אדם מעוקל שלא יכול להזרים שקל והכריז באמצעות זרועותיו הארוכות שיפעיל את הקבוצה בתקציב מינימום. אדם שנתן כבטוחות ארקנים דיגיטליים שאותם לא ניתן לפרוע בשעת הצורך".

הארגון הודיע שביום חמישי הקרוב בשעה יגיע להפגין מול ביתו של יושב ראש ההתאחדות לכדורגל. "סיימנו לשבת בחיבוק ידיים ולראות איך מוחקים לנו את המועדון, היום זאת בית"ר ירושלים ומחר זה מועדון אחר".