הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ניסים נגד רוסו: "עצוב. שכחת איפה פרצת"

חברו לשעבר של הקרואטי בהפועל חיפה הגיב לדבריו: "ראוי שתתעסק בעניינך"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  23.05.22 - 18:45

שעות ספורות לאחר שהפועל חיפה הודיעה הבוקר (שני) על כך שהבעלים יואב כץ פנה למנהל מחוז חיפה במשחק החינוך בבקשה למנוע חגיגות אליפות של מכבי חיפה בבתי ספר באיזור, קשר העבר שזכה במספר אליפויות במכבי חיפה ובאליפות אחת עם הפועל חיפה ג'ובאני רוסו הגיב לאירוע בפוסט בעמוד האינסטגרם שלו.

"יואב כץ היקר", פתח רוסו את הפוסט. "תגיד, משעמם לך בארה"ב? אני מציע שאת האנרגיות שלך תשמור לבניית הקבוצה ועזרה לקלינגר. כאשר לקחתי אליפות עם הפועל חיפה, אף אחד ממכבי חיפה לא יצא נגד האליפות, להפך. אני מבטיח לך שכאשר תזכו באליפות לא נבקש מבתי הספר לא לציין זאת או לא לחגוג. אני אהיה הראשון לברך אותך. את השמחה הגדולה של עשרות אלפי ילדים בישראל אי אפשר לעצור, יואב. יואב, שמור על הבריאות שלך. ג'ובאני".

לאחר מכן, מי ששיחק עם רוסו בעונת האליפות, אורן ניסים, הגיב לדבריו: "כנראה שכחת איפה עשית את הפריצה המשמעותית שלך. נכון, התחלת בבאר שבע אבל הפועל חיפה הביאה אותך לאן שאתה. ראוי שתתעסק בעיניינך ולא תרדוף את הפועל חיפה בכל הזדמנות. אל תשכח שניסית להביא רוכשים להפועל חיפה בזמנו מהלך שלא צלח.

ייתכן ואתה יוצא נגד הפועל חיפה ממניעים נקמנים?! עצוב שאדם שמופיע על קיר התהילה של הפועל חיפה בכל הזדמנות יוצא נגדה. לא ייתכן שיכפו על ילדים שאוהדים קבוצות אחרות להשתתף בשמחה של קבוצה אחרת ובעצם לפגוע באותם ילדים. לא צריך להכניס את הכדורגל לבתי הספר תוך התעלמות האחר. ברכות למכבי חיפה על האליפות ויש לי עדיין חברים שם אבל לא מכניסים את המגרש לבתי הספר. האימפריה עוד תחזור".