הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דיווח: מכבי ת"א מעוניינת בחוליו ולאסקס

המאמן שהגיע במהלך העונה לאלאבס ורשם תקופה טובה על אף ירידת הליגה, אימן בעברו בין היתר את אודינזה, ויאריאל ובטיס. לפי עיתון ה'אס', גם ברנלי האנגלית סימנה את הספרדי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  23.05.22 - 23:41

מכבי תל אביב נכנסת לקיץ עם לא מעט שאלות, ואחת הגדולות ביותר בינהן היא מי יהיה זה שיעמוד על הקווים בבלומפילד בעונה הבאה. הלילה (בין שני לשלישי) דווח ב'אס' הספרדי שהמאמן חוליו ולאסקס, שירד העונה ליגה עם אלאבס מעורר עניין אצל הצהובים ועשוי להיות זה שיגיע במקום מלאדן קרסטאיץ'.

ולאסקס הגיע לאלאבס במהלך העונה במקום חוסה לואיס מנדיליבר, זאת בזמן שהקבוצה הייתה עם ניצחון אחד ב-18 משחקים. על אף שירד ליגה בסופו של דבר, התקופה שלו במועדון הייתה טובה, כשהצליח לאושש את הקבוצה בדרך לשבעה נצחונות ב-20 המשחקים במהלכם עמד על הקווים.

ולאסקס, אמנם רק בן 40, הוביל קריירת אימון ארוכה למדי - במהלכה אימן בקבוצות כמו ויאריאל, בטיס, אלקורקון, בלננשש מפורטוגל ואפילו אודינזה האיטלקית (לקדנציה קצרה בת פחות מחצי שנה). אגב, בוויאריאל כשמונה בדצמבר 2011 הוא הפך למאמן הצעיר ביותר שעבד במועדון (זה קרה כשהיה רק בן 30).

כזכור, מוקדם יותר בתקשורת הפורטוגלית דווח שמאמן בנפיקה ליסבון, נלסון וריסימו, סירב להצעה לאמן את מכבי תל אביב. על פי הדיווח, וריסימו רוצה להמשיך את הקריירה שלו באירופה, אבל הוא ממתין להצעות נוספות ומחזיק כרגע גם בכאלו מהליגה האנגלית השנייה.

האזינו לראיון עם ערן זהבי בפודקאסט הנוסע המתמיד