הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

לה פמיליה הגיעו לביתו של אורן חסון

ההתאחדות: "חוגג אחראי על בית"ר. אין אפשרות להוציא מידיו את המועדון"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.05.22 - 08:46

(למצולמים אין קשר לכתבה)
המחאה של ארגון לה פמיליה ואוהדי בית"ר ירושלים עולה מדרגה. אחרי חודשים ארוכים בהם הגיעו לפתח ביתו של משה חוגג, אתמול בלילה (שני) התייצבו כמה עשרות מול ביתו של יו"ר ההתאחדות, אורן חסון.

בסביבות השעה 21:30, הגיעו 30 אוהדי בית"ר מארגון לה פמיליה לפתח ביתו של חסון וצעקו לו שיעשה בדק בית עמוק לגביי התנהלותו של משה חוגג במועדון ושלא יאפשר לו לפתוח את העונה.

עוד צעקו האוהדים כי "בית"ר שייכת לאוהדים" ולא תהיה שבויה של משה חוגג חוגג וההתאחדות לכדורגל, שבעיניהם אחראית לא פחות למצב העגום בו נמצא המועדון.

מהאוהדים נמסר: "נגיע מהיום לכל מי שאחראי למחדל שבית"ר נמצאת בו". אחרי חצי שעה של צעקות, פוזרו הנוכחים על ידיי המשטרה.

תגובת ההתאחדות לכדורגל: ״יו״ר ההתאחדות לכדורגל עשה לילות כימים למן פרוץ המשבר בבית״ר ירושלים כדי להבטיח למועדון יציבות שתאפשר לו להיאבק על מקומו בליגת העל ולסיים את העונה. אין זה מקרה שגם ראשי הקבוצה מצאו לנכון להודות לו על כך. בית״ר ירושלים נמצאת בבעלות משה חוגג, הוא האחראי להפעלתה ואין כל דרך משפטית שמאפשרת להתאחדות להוציא מידיו את המועדון. כל מי שטוען אחרת מוליך את האוהדים שולל. הנושא נבחן מכל זווית אפשרית על ידי ההתאחדות עוד בשלב מוקדם של המשבר. ההתאחדות נמצאת בתהליך הדוק מול הבקרה לבחון את התקציב של המועדון לשנה הבאה ונמשיך ללוות את בית״ר וראשי המועדון במטרה לסייע ככל הניתן״