הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בכר לאוהדים: "שימו הכל בצד וראו את הטוב"

מאמן חיפה הפציר בקהל הירוק להגיע לחגיגות האליפות: "מרגיש מספיק מוערך לבקש זאת, פספסנו הזדמנות"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  25.05.22 - 09:58

ליל אמש (שלישי) היה מאכזב למדי עבור ברק בכר ומכבי חיפה. הירוקים היו יכולים להשלים עונה ענקית עם עוד תואר לארון, אך הפסידו בפנדלים להפועל באר שבע וראו את היריבה האדומה מבירת הנגב מניפה את הגביע באצטדיון טדי. היום, מאמן הירוקים פנה לאוהדים בפוסט בחשבון האינסטגרם שלו.

"אוהדים יקרים כולנו מאוכזבים מאתמול", כתב בכר, "ברור לנו שפספסנו הזדמנות לעשות משהו שלא נעשה עד היום. אני מרגיש מספיק מוערך על ידכם כדי לבקש מכם לשים הכל בצד ולראות את הטוב. אלוף האלופים, גביע הטוטו, שלב בתים באירופה אחרי הרבה שנים ואליפות שנייה ברציפות. רוב הזמן הצלחנו לשחק לפי הד. נ. א של המועדון - כדורגל חיובי שלווה בשערים לצד מלחמה.

התוצאה הייתה המון רגעים מרגשים וקרוב ל-60 משחקים רשמיים. ואתם הייתם שם לאורך כל הדרך, משקיעים מזמנכם וממיטב כספכם. דחפתם אותנו לניצחונות אדירים ותמכתם בנו ברגעים קשים וכואבים. גם אתמול דחפתם אותנו כמו שרק אתם יודעים ובאמת שניסינו והשחקנים נתנו את המקסימום שהם היו יכולים לתת כדי לשמח אתכם. לצערנו, זה לא הספיק. היום בערב יש חגיגות וזאת ההזדמנות האחרונה שלנו בעונה הזאת להודות לכם, לחגוג אתכם וחשוב לנו לראות אתכם בהמוניכם".

במקביל, גם המועדון עצמו פרסם פוסט ברשתות החברתיות: "היינו מרחק פנדלים מעונה היסטורית. את העונה הזו נזכור כעונה אדירה, שבה זכינו ב-3 תארים ובתואר החשוב מכולם, האליפות. המון רגעים גדולים, מאושרים ובלתי נשכחים, הרבה בזכותכם- אתם הכח המניע שלנו, כל משחק חוץ הופך לבית, תודה לצבא הירוק (לבן) על תצוגה מדהימה אמש ובכל משחק  העונה".