הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"נחצו הגבולות. נאצות נשלחו למשפחתי. טראש טוק זה חלק מהמשחק"

יונתן כהן, שעקץ את מכבי חיפה, סיפר על הלילה שעבר: "פגעו אישית בקרוביי. אין לי דבר נגד מכבי חיפה. אני אדם חזק שמוכן להתמודד עם השלכות. מקווה שלהבא יקחו דברים בפרופורציה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.05.22 - 13:09

לאחר שאמש (שלישי) עקץ את מכבי חיפה, אקס מכבי תל אביב, יונתן כהן חשף בחשבון הטוויטר שבעקבות הציוץ מאתמול הוא ומשפחתו עברו לילה לא פשוט.

"אתמול בלילה הגבולות נחצו", כתב, "נאצות וקללות קשות נשלחו למשפחה הקרובה שלי ושל אשתי. לדעתי טראש טוק הוא חלק בלתי נפרד מספורט בכלל ומכדורגל בפרט ולכן אני מרשה לעצמי לפעמים לעקוץ ולהקניט, בגבולות הטעם הטוב. יש לי חברים שמשחקים או אוהדים את מכבי חיפה ושום דבר שאני כותב הוא לא אישי".

"יש הרבה אנשים שלא מבינים את ההומור ואת המהות של הטראש טוק", המשיך, "אותם אנשים בחרו להגיע לקרובים אלי ולפגוע בהם באופן אישי.  אני אדם חזק שמוכן לשאת בהשלכות של המעשים שלי, אבל אין שום הצדקה לכך שהמשפחות שלי ושל אשתי יוטרדו בצורה כל כך בוטה. מקווה שלהבא אנשים ייקחו דברים בפרופורציה. הרסתם את כל הכיף".

כזכור, כהן שחזר על הפתגם בו הוא עקץ את הפועל ת"א כשכתב: "אופי לא קונים במכולת", ציוץ שנמחק כעבור דקה והוחלף בציוץ אחר: "אישתי מחקה את הציוץ שלי. אתם יכולים לנחש מה צייצתי". אלמוג כהן הגיב לחלוץ פיזה מנגד: "אני לא נוהג לצייץ בטוויטר, אבל תרשמו - ברק בכר יהיה בליגת האלופות".