הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

לא רק חיפה: סכנין תנסה לצרף את אלחמיד

הבלם יחזור לקבוצת נעוריו? וגם: קנס כבד נוסף לקבוצה בעקבות ביטול המשחק

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  25.05.22 - 17:06

עונת הכדורגל בישראל הגיעה אמש (שלישי) לסיומה עם הזכייה של הפועל באר שבע בגביע המדינה לאחר ניצחון דרמטי על מכבי חיפה בדו קרב פנדלים. פחות מ-24 שעות מאז הנפת הגביע נראה שאחד משחקני ההגנה המשמעותיים של הזוכה, חאתם עבד אלחמיד, זוכה להתעניינות רבה. אלחמיד, שסיפר ל-"5 באוויר" כי הנסיעות כל הדרך מהצפון לב"ש רשות עבורו, עשוי לעבור בקיץ הקרוב.

מלבד ההתעניינות של מכבי חיפה, גם בני סכנין תנסה לצרף את אלחמיד, שהחל את הקריירה שלו במחלקת הנוער של סכנין ומצוי בקשרים חבריים עם חלק משחקניה ומתגורר סמוך לעיר. אחרי שהנחיתו את בירם כיאל ומרוהאן קבהא, במועדון סבורים שניתן לצרף גם את אחד משחקני ההגנה הטובים בליגת העל.

בינתיים, בני סכנין ממשיכה לספוג עונשים כבדים בעקבות ביטול המשחק מול מכבי חיפה. אחרי שהוטלו על הקבוצה מהמגזר קנסות כבדים ממנהלת הליגות ומבית הדין, הגיעה תור הטוטו להצטרף לרשימת הקונסים ולהטיל קנס על סך 200 אלף ש"ח.

"המועצה להסדר ההימורים מצפה כי המנהלת תפעיל את מלוא סמכויותיה על מנת למנוע הישנות מקרים מסוג זה בעתיד", נכתב ע"י הטוטו במכתב ששלחה, "המנהלת היא זו שאחראית גם למילוי חובותיהן של הקבוצות במסגרת ההסכם".

כידוע, לא מדובר בפעם הראשונה בה הקבוצה סופגת קנסות העונה. הקנס הנוכחי מתווסף לענישות קודמות, כשמוקדם יותר העונה סכנין ספגה קנס של 250 אלף ש"ח ממנהלת הליגה ואחד נוסף על סך 100 אלף ש"ח מבית הדין. סך הכל, מדובר בלא פחות מ-550 אלף ש"ח שהקבוצה נדרשה לשלם בעקבות ענישות כאלה ואחרות.