הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"קשה להחזיקו בכוח". אלחמיד וברדה ייפגשו

מאמן הפועל באר שבע זימן לשיחה את הבלם, שביקש לעזוב את מחזיקת הגביע מסיבות אישיות. מנגד, אלונה ברקת לא ממהרת לשחרר את השחקן, בטח לא למכבי חיפה. "תקבל את ההחלטה הסופית"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  26.05.22 - 07:35

בלם הפועל באר שבע, חאתם עבד אלחמיד, ייפגש היום (חמישי) עם אליניב ברדה ויודיע לו על רצונו לעזוב את הקבוצה בשל הקושי לנהל חיי משפחה רגילים ולאור העובדה שאשתו מסרבת לעבור לגור בבירת הנגב.

הבלם סיפר על כך בראיון שקיים אתמול בערוץ הספורט, ובו דיבר מדם ליבו. בצוות המקצועי החליטו להשאיר את הנושא לטיפולה של אלונה ברקת, שבינה לשחקן שוררת מערכת יחסים מעולה. אלחמיד, שחגג בטירוף את הזכייה בגביע על אף שלא שותף בה, אוהב מאוד את העיר והאוהדים, אבל מבין שהנסיעות כל יום לכפר מנדא וחזרה גורמות לו לפציעות חוזרות ונשנות ועייפות מצטברת שמובילה אותו לאירועים חריגים.

ברקת לא תמהר לשחרר את אלחמיד אותו רכשה חזרה מסלטיק תמורת 700 אלף יורו, בטח לא למכבי חיפה. מבחינת הבעלים, מדובר בשחקן ההגנה הטוב בארץ ולא תהיה מוכנה להעבירו לקבוצה שאמורה להתחרות עם הקבוצה שלה על תארים גם בעונה הבאה.

"אי אפשר להחזיק שחקן בכוח, אבל אלונה תקבל את ההחלטה הסופית לא הצוות המקצועי", אמרו במועדון. בקבוצה סיפרו כי במהלך העונה הנוכחית נפגשה ברקת עם אשתו של אלחמיד לא פעם, בתקווה לשכנעה לגור מספר ימים בשבוע בב"ש, דבר שהיה מקל על על הבלם, אבל בשל עסק מצליח ועזרה משפחתית היא בחרה להישאר בצפון. יש לציין שאלחמיד עזב את סלטיק בשל סיבות משפחתיות שכן אשתו ובנו לא הסתדרו בסקוטלנד.