הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

השארת גולסה ושאלת פריצה: תכנית מכבי

מאמן עדיין אין, אבל הצהובים כבר מחשבים את המסלול לקראת העונה הבאה. דילמה לגבי רכישת שמיר, זאת בזמן שבלטקסה, חוזז וג'ראלדש צפויים לעזוב. סימן שאלה לגבי ריקן ודוידזאדה

תומר לוי
תומר לוי  27.05.22 - 13:24

לאחר נעילת העונה מכבי תל אביב כבר מנסה לחשב את הצעדים הבאים שלה. במועדון מתקרבים לקיץ קריטי, ובזמן שעוד לא ידוע מי יהיה זה שיעמוד על הקווים, הצהובים התחילו לעשות החלטות באשר לסגל השחקנים עצמו.

למעשה, כבר בתחילת השבוע ראשי הצהובים אמורים להודיע לחלק מהשחקנים על מימוש האופציה בחוזה שלהם, כשעל פי ההערכה אחד מאותם שחקנים שימשיכו הלאה הוא אייל גולסה.

לעומת זאת, בנושא עדן שמיר המצב פחות ברור - מכבי מחזיקה בסעיף על סך חצי מיליון דולר לטובת רכישת השחקן שהגיע בהשאלה מסטנדרד ליאז', אך בשלב זה נראה שלא יממשו את הסעיף הזה. בכל אופן, יתכן שיפתח משא ומתן לאחר מועד סיום האופציה.

גם לגבי אבי ריקן ואופיר דוידזאדה העניינים טרם התבהרו, כשבאשר לסטיפה פריצה ההחלטה תתקבל ככל הנראה רק על ידי המאמן הבא. כרגע בכל אופן ולדימיר איביץ' הוא עדיין המועמד המוביל להיות זה שיעמוד על הקווים בבלומפילד. שלושה שחקנים שלא ימשיכו בצהוב הם מתן בלטקסה, מתן חוזז ואנדרה ג'ראלדש, שעתידם כבר הוכרע ככל הנראה.

אגב, אמש חגגו מרבית שחקני הקבוצה בחתונתו של אלי דסה, שצפוי להפוך גם הוא לשחקן חופשי בקיץ הקרוב לאחר קרוב לשלוש שנים בוויטסה ההולנדית.