הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

סילבס יחתום ויחליט על עתידו של קנדיל

ההנהלה נוטה להשאיר את השוער, המאמן יכריע. בן הרוש ימשיך, והבה מועמד

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  07.06.22 - 06:24

בבני סכנין עברו ימים לא פשוטים. אחרי נפילת מועמדותם של סלובודן דראפיץ', יוסי אבוקסיס ומרקו בלבול, בסופו של דבר נבחר חיים סילבס להמשיך על הקווים במועדון.

סילבס טרם חתם על חוזהו, אך צפוי לעשות זאת במהלך היום (שלישי). בהנהלת המועדון הבהירו לו כי היה מועמד לכל אורך הדרך. "סילבס לא ברירת מחדל, הוא הצליח בסכנין", אמר גורם בכיר במועדון.

כעת הוא יצטרך לקבל מספר החלטות. אחת המרכזיות היא בנוגע למחמוד קנדיל הותיק שמסיים את חוזהו. השוער הגיע לקבוצת הנוער של סכנין ב-2006 ורשם מעל ל-300 הופעות במדי הקבוצה הבוגרת, כשבקרוב יחגוג את יום הולדתו ה-34.

כזכור, קנדיל עבר מספר פציעות שגרמו לו לאבד את אפודת השוער הראשון לגד עמוס, אך במשחקי סיום העונה שב אל בין הקורות. בשלב זה, הנטייה של הנהלת המועדון היא להאריך את חוזהו, כאשר הצדדים ידונו בנוגע לשכרו, אך ההחלטה הסופית תהיה של המאמן.

במקביל, אם הייתה התלבטות בנוגע להארכת חוזהו של עומרי בן הרוש, שפרח תחת סילבס, המשך דרכו של המאמן תסלול את הישארותו של הבלם/מגן.

בגזרת החיזוק, בלם הפועל חיפה בעונה החולפת, בן והבה מועמד להצטרף. והבה סיים את חוזהו ועשוי לחבור למארון גנטוס במרכז ההגנה.