הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

סילבס: "לא נעים שדיברו עם מאמן אחר, אבל מה שצריך לקרות קרה"

מאמן סכנין, על הסאגה האחרונה והמו"מ עם דראפיץ': "ברירת מחדל? זה בעיניי המתבונן. אני שמח להמשיך כאן ורוצה לשחזר את העונה שעשינו. יש פה פוטנציאל אדיר". אבו יונס: "נביא 4-5 שחקנים". לידור גונן מונה למאמן הכושר

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  08.06.22 - 09:59

תגיות: בני סכנין

לאחר שהמו"מ עם סלובדן דראפיץ' לא צלח, בני סכנין הודיעה על המשך הקשר עם חיים סילבס, שידריך את הקבוצה מהמגזר בליגת העל גם בעונת 2022/23. היום (רביעי) כינסה הקבוצה מסיבת עיתונאים, בה המאמן סילבס התייחס לסחבת סביב מינויו המחודש וגם לתכניות לקראת העונה הבאה, יחד עם היו"ר מוחמד אבו יונס והמנכ"ל חאלד דוכי.

חיים סילבס, מאמן סכנין, אמר על ההחתמה: "חשוב לי לומר לקהל הגדול של סכנין, שמחכה לראות את הקבוצה, שאנחנו רוצים שתהיה המשכיות. אני באופן אישי מאוד שמח להמשיך את הדרך שהתחלתי כאן. בסך הכל, סכנין זה מקום נהדר להיות בו. התחברתי נהדר לקהל, למועדון ולשחקנים. יש פה פוטנציאל אדיר להצלחה ורוצים להוכיח שההצלחה בעונה שעברה לא היתה מקרית. סכנין נמצאת במקום טוב וחזק. דוחא הפך להיות מבצר".

על המו"מ עם דראפיץ', הגיב סילבס: "אני כמאמן משתדל להיות מקצוען ולהזיז את האגו או כל דבר שיכול לפגוע בדבר המקצועי. בהתחלה היו עיכובים עם ההחתמה שלי ואחרי זה ישבתי עם המועדון וקיבלתי את ההרגשה שרוצים אותי. קיבלתי רוח גבית ובדקתי את הדברים. ברירת מחדל? זה בעיניי המתבונן. נכון שרצו מאמן כזה או אחר וזה לא נעים לי, אבל מה שצריך לקרות קרה".

יו"ר המועדון מוחמד אבו יונס: "הגדולה היא לבנות מועדון גדול בכסף קטן. אם היה לנו תקציב של קבוצות אחרות, היינו מלכתחילה מכוונים לאירופה. אנחנו נבוא צנועים ונרצה לעשות את הכל כדי לשחזר את העונה שהיתה. השחקנים הבכירים שלנו ישארו. השלד של הקבוצה תשאר. נביא 4-5 שחקנים לאחר שנשחרר את רוב הזרים. נעשה את זה יחד עם המאמן ואני מקווה שנבנה כאן קבוצה טובה".

המנכ"ל חאלד דוכי: "אנחנו מאמינים בחיים סילבס. היו דיבורים שאנחנו לא היינו משוכנעים בכישורים שלו. אני אומר לכם שאנחנו מאוד מאמינים בחיים ושהוא יוכל להוביל אותנו למקומות טובים כפי שעשה בעונה שעברה. אני לא רוצה לדבר על ציפיות, אבל זה המקום להגיד שהמצב הכלכלי שלנו לא הכי טוב. אנחנו לא יודעים לאן זה יוביל אותנו מבחינת המועדון. אבל כולנו צריכים להודות למציאות הפיננסית הלא קלה".

סילבס מתחיל לגבש את הצוות המקצועי שלו שצפוי לכלול את עוזר המאמן בן בנימין, מאמן השוערים עמי גניש ומאמן הכושר לידור גנון שמונה רשמית במקומו של חואן קרלוס. בנוסף הקבוצה מחפשת חיזוק ובין השמות שעלו: חאתם עבד אלחמיד, טאלב טוואטחה, גודסווי דוניו, אחמד עאבד, בן והבה ופרדי פלומן.