הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

חולמת בגדול: סכנין מגבשת הצעה לדיא סבע

החלוץ שנפרד מאל נאסר סומן. אבו יונס: "אם בירם כיאל הגיע, גם זה אפשרי". במועדון יודעים שהחלוץ ינסה להשיג חוזה שמן מעבר לים

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  15.06.22 - 10:54

בני סכנין חולמת בגדול וסימנה את אחד הישראלים החופשיים הבכירים ביותר, דיא סבע, שסיים את חוזהו באל נאסר מאיחוד האמירויות והפך לשחקן חופשי. הקבוצה מהצפון מגבשת עבורו הצעה בתקווה שיהפוך לרכש הנוצץ של הקיץ.

יו"ר בני סכנין מוחמד אבו יונס אישר את הידיעה: "אנחנו רוצים את דיא סבע, הוא בוחן אופציות מחו"ל וזה לא סוד. אצלנו הוא יהנה". לאתר ערוץ הספורט נודע כי כבר החלו גישושים מצד המועדון, אך הם מבינים שהחלוץ ינסה להשיג חוזה שמן מעבר לים.

סבע התאמן בתקופה האחרונה עם בירם כיאל שנחשב לחברו הטוב וכרגע שוהה בחופשה פרטית יחד עם שחקן אחר של סכנין, מרואן קבהא. בצפון אופטימיים למרות שמבינים שלשחקן יהיו הצעות נוספות: "אם כיאל הגיע זה אפשרי, אנחנו רוצים להעמיד קבוצה חזקה ומחפשים את הישראלים הכי טובים".

דיא סבע עזב את ישראל בינואר 2019, אז חתם בגוואנגז'ו אחרי עונה בהפועל באר שבע. הוא כבש 18 שערים ב-36 הופעות במדי הקבוצה מסין, לפני שעבר לאמירויות. במדי אל נאסר, החלוץ בן ה-29 היה שחקן הרכב קבוע ומצא את הרשת 17 פעמים ב-49 הופעות.