הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"זיו אריה מקצוען, אבל לא עדין ומלטף"

ברסקי למגרש פתוח: על חוסר ההצלחה בירושלים והדרך החדשה בריינה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  15.06.22 - 21:56

אחרי שנה מאכזבת, רוסלן ברסקי רוצה לצאת לדרך חדשה: הקשר שגדל במכבי תל אביב חתם הקיץ במכבי בני ריינה, העולה החדשה לליגת העל. הקשר שסיים עונה לא טובה בהפועל ירושלים (22 הופעות, רק בשבעה מתוכן השלים 90 דקות מלאות על המגרש) יחפש ליהנות שוב מכדורגל - ולפני שהעונה תתחיל, הוא הגיע ל"מגרש פתוח" כדי לדבר על הקבוצה אליה הוא עובר - וגם על הקבוצה אותה עזב.

"הסוכנים שלי אמרו שריינה מעוניינים", סיפר ברסקי על הדרך בה הגיע לקבוצה, "זה לא סוד שהעונה שעברה היתה טובה מקצועית, וכשאמרו לי 'ריינה', זה עניין אותי כי זו קבוצה שעשתה דבר היסטורי. עלו שנה אחרי שנה, בונים שם משהו טוב ונכון. הביאו שחקנים מנוסים, שעשו דבר או שניים בליגה. ביום שסיכמתי בריינה, אדהם (האדייה, המאמן) התקשר והיתה לי שיחה מעולה. שמעתי דברים שאני רוצה לשמוע ממאמן. הוא סומך עליי".

במשך, הוא ניסה גם להסביר: מה השתבש בהפועל ירושלים? "בעונה שעברה בקיץ היו לי 4-5 הצעות מליגת העל, בחרתי ללכת לכיוון ההפוך - לא מובן מאליו, מועדון שעלה ליגה והאמנתי בתהליך ובדרך כדי להוביל קבוצה. להיות עמוד תווך. זה לא הלך לפי התכניות שלי ושל המועדון, זה היה צריך להתפתח אחרת. לא רוצה לדבר על דברים שקרו במהלך העונה".

כמו כן, ברסקי התייחס גם למאמן זיו אריה: "הוא מקצוען, כל החיים שלו זה סביב הכדורגל. ברור לכולם שזיו לא הבנאדם הכי עדין והכי אוהב ומלטף, גם בתקשורת זה מצטייר ככה. לא היינו על אותו קו, לא הסכמנו על דברים שקרו במהלך העונה - ולכן גם זזתי הצידה. זה לא הסתדר ביני לבין זיו. זה קרה, אני מצטער שזה קרה איתי".