הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

זעזוע בבני סכנין בעמדת מאמן השוערים

עמי גניש יעזוב לאחר עונה אחת. הקבוצה תקיים מחנה בסרביה. וגם: המחווה לאוהד שנהרג

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  19.06.22 - 21:11

הצוות המקצועי של בני סכנין עבר הקיץ מתיחת פנים רצינית. לאחר שחואן קרלוס עזב את המועדון, לאתר ערוץ הספורט נודע כי גם מאמן השוערים, עמי גניש סיים את דרכו לאחר עונה אחת.

ההנהלה וגניש קיימו מו"מ בשבועות האחרונים, אך הוא החליט לעזוב בעקבות עבודתו הנוספת בעיריית בת ים. חיים סילבס יצטרך לצרף מאמן שוערים אחר. שוערי הקבוצה, גד עמוס ומחמוד קנדיל, רשמו עונה טובה מבחינתם והיו שבעי רצון מעבודתו של גניש.

גניש נפרד מסכנין: "משפחה יקרה ערב טוב, לאחר סיום העונה ועד לרגע האחרון היתה לי בעיה אישית בעבודה (עובד עירייה) על מנת שאני אמשיך להיות חלק ממשפחת בני סכנין מקום עבודתי, עיריית בת -ים הערים עלי קשיים על מנת שאמשיך בגלל המרחק והחיסורים הרבים שנאלצתי להעדר".

"צר לי מאוד שאני נאלץ לעזוב מודה לכל אחד ואחד ממכם באמת שנהנתי מכל דקה איתכם. אין לי ספק שתצליחו יותר בשנה הקרובה כי אתם עשויים מזן נדיר של חבורה של גברים. אם פגעתי שלא במתכוון מבקש סליחה. אוהב אותכם ותמיד אשאר אוהד שלכם".

הקבוצה תחל להתאמן ב-3.7 וב-21.7 תצא למחנה אימון בן שמונה ימים בסרביה. בתוך כך, הנהלת בני סכנין וארגון האולטרס שילבו ידיים בכדי להנציח את אוהד הקבוצה, סובחי עותמאן שנהרג ועל קירות איצטדיון "דוחא" צוירה דמותו.