הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הבקרה לבית"ר ירושלים: "כרגע, לא תשחקו בליגת העל"

לאחר המעבר על המסמכים, בבקרה שיגרו מסר. חוגג מתנגד בתוקף למינוי נאמן חיצוני. פירוק לא עומד על הפרק מבחינתו: "בבקרה לא יכולים למנות נאמן מטעמה שתנהל. זו הקבוצה שלי. היא יכולה לא להעביר את הקבוצה ולהוריד אותה ליגה"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  22.06.22 - 13:00

הבקרה התקציבית דרשה מבית"ר ירושלים להעביר אליה בהקדם מסמכים הנוגעים לקופת המועדון על מנת לבחון את היתכנות פתיחת העונה של הקבוצה. לאחר מעבר על המסמכים, הכיוון לא נראה חיובי עבור המועדון.

בעקבות כך, בבקרה העבירו מסר לבית"ר ירושלים: "אתם לא צפויים לעבור בבקרה". ההודעה לא הפתיעה את אנשי המועדון, כשהחשש הגדול עשוי להתממש והתסריט יכול להיות גרוע אף יותר אם אותו הדבר יקרה גם בליגה הלאומית - מה שיוריד את הצהובים-שחורים בעונה הבאה לליגה א'.

המצב הנוכחי מוביל לכך שבבקרה שוקלים למנות נאמן מטעמם, כפי שעשו בעבר, אך משה חוגג מתנגד בתוקף למהלך שכזה. בעלי בית"ר ירושלים אמר לאנשי המועדון: "בבקרה לא יכולים למנות נאמן, זו הקבוצה שלי. היא יכולה לא להעביר את הקבוצה ולהוריד אותה ליגה".

בבית"ר ירושלים סבורים שחוגג יעשה הכל בכדי להעביר את הקבוצה בבקרה בתקציב מינימלי שיתבסס על הכנסות. כרגע, נושא הפירוק לא עומד על הפרק, לא מבחינתו של הבעלים ולא מבחינת הבקרה. חלון הזמן קצר מאוד וההליך המשפטי צפוי לזלוג לפתיחת העונה ולגרום לכאוס בכדורגל הישראלי.

בתוך כך, אמש הגיעו מאות אוהדי בית"ר למחות על המצב מחוץ לביתו של משה חוגג. במהלך המחאה נעצרו 20 אנשים, ובית המשפט הורה להרחיקם ל-30 ימים מתל אביב.