הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

יסכים להישאר? קריאף התבקש לקצץ 25% משכרו

בית"ר ירושלים מנסה להתמודד בתקציב נמוך, אבוקסיס קיבל אור ירוק להחתים 3-4 שחקנים זולים. וגם: מה יעלה בעתידו של ירדן שועה?

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  23.06.22 - 08:57

בצל תחושת אי הוודאות והבלאגן שאופף את בית"ר ירושלים, במועדון מנסים להתכונן לעונה הקרובה. מאמן הצהובים יוסי אבוקסיס קיבל אור ירוק מעו"ד יצחק יונגר, הנאמן מטעם הבעלים משה חוגג, לבנות קבוצה בתקציב מינימום ולצרף שלושה או ארבעה שחקנים זולים ביחס לעונות הקודמות.

המשתכרים הגבוהים בקבוצה, אוראל דגני ואיתמר ניצן, כבר התבקשו למצוא קבוצה וניצן הספיק לחתום במכבי נתניה. כעת נודע לאתר ערוץ הספורט שבבירה לא מתכוונים לוותר על הקפטן אופיר קריאף, שגם הוא מהמשתכרים הגבוהים בקבוצה.

כעת נודע לאתר ערוץ הספורט כי בבירה לא מתכוונים לוותר על הקפטן, אופיר קריאף, שגם הוא מהמשתכרים הגבוהים במועדון. הוא זומן לשיחה עם הנהלת בית"ר ירושלים וזו ביקשה לקצץ 25 אחוזים משכרו, הצעה שעליה עדיין לא השיב, אך הובהר לו במועדון שרוצים שימשיך. הקפטן הירושלמי קיבל בימים האחרונים מאות הודעות מאוהדי הקבוצה בדרישה שיישאר.

משתכר גבוה נוסף הוא ירדן שועה, אך בשל העובדה שכרגע הוא הנכס הגדול ביותר של בית"ר ירושלים ובעל פוטנציאל למכירה, הוא לא התבקש לקצץ בשכרו. במועדון יש חשש שינצל אי עמידה בחוזהו כדרך להפוך לשחקן חופשי, ולכן לא התבקש לקצץ.

בשבוע הבא הקבוצה תחל להתאמן בסגל חסר וביולי תצא למחנה אימון באוסטריה. בצוות המקצועי מחפשים יריבות אימון. בתוך כך, אמש (רביעי) חגגה הקבוצה עם השחקן שעזב, לירן רוטמן, שנישא לבחירת ליבו. הערב יהיה זה תורו של אורן ביטון להתחתן, אחרי שסיים את הקדנציה שלו בבירה.