הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בסביבת זהבי ממשיכים לטעון: הוא יהיה במכבי תל אביב

ע"פ מקורבים לחלוץ, רק בירוקרטיה מונעת את פרסום הודעת החזרה לבלומפילד והשחקן אף ניהל שיחה עם המאמן, ולאדן איביץ'. חוזה לעונה אחת עם אופציה הוצע לניר ביטון, שמעדיף תקופה ארוכה יותר

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  24.06.22 - 06:56

בסביבתו של ערן זהבי אישרו גם הבוקר (שישי) כי השחקן יהיה במכבי ת"א וכי כל הדברים מסוכמים. לשאלה מדוע טרם יצאה הודעה, הסבירו אותם גורמים כי החוזה של זהבי מסתיים בסוף החודש ובשל ענייני ביטוח וכדומה ההודעה נדחתה.

מסתבר כי בימים האחרונים התנהלה שיחה בין ולאדן איביץ לשחקן. על אף שזהבי לא שיחק תחתיו, החלוץ התאמן עם המאמן הסרבי כשהיה בין הפגרות בסין במשך שבועיים ובין השניים יש היכרות מאז.

בניגוד לשחקנים אחרים בצהוב, מיץ' גולדהאר חרג ממנהגו של חוזים של יותר משנה לשחקנים מעל גיל 30. עד עכשיו שחקנים שעברו את גיל 30, כמו טל בן חיים, שרן ייני, איתן טיבי, איתי שכטר ואבי ריקן, קיבלו חוזה לעונה אחת עם אופציה לעונה נוספת. העובדה שזהבי קיבל מייד חוזה לשנתיים מראה עד כמה ההערכה אליו גדולה.

מי שקיבל הצעה לחתום על חוזה לעונה עם אופציה הוא ניר ביטון. ההצעה עומדת על 250 אלף יורו בסיס, כשהשחקן יכול להגיע גם ל-350 אלף יורו עם בונוסים. ביטון, שנמצא בארץ, מנסה לקבל חוזה ליותר מעונה. ניל לנון מאמן אומוניה ניקוסיה שהביא את ביטון לסלטיק הביע התעניינות, אבל בקפריסין לא יכולים לשלם לביטון שכר גבוה יותר כך שנראה שיצטרך להתפשר כלכלית.